BUZUN ALTINDAN GELEN ÖDÜLLÜ FORMÜLLE SAĞLIKLI CİLDİN SIRRINI KEŞFEDİN

Ödüllü yaşlanma karşıtı cilt bakım aktifi olan kar yosunu tozu ile yaratılan Atelier Rebul Swiss Snow Algae Gençleştirici Koleksiyon; buzun altından gelen eşsiz formülüyle sağlıklı, genç ve güzel bir cildin sırrını sunuyor.

Tüm yıl boyunca karla kaplı Alplerde ve kutuplarda yetişen, sert koşullara dayanıklı kar yosunu bitkisini, özel bir formül ile ciltle buluşturan Atelier Rebul, Swiss Snow Algae Gençleştirici Koleksiyonu bu yıl bakımızın vazgeçilmez bir parçası olmaya aday. Koleksiyonda yer alan Snow Algae Gençleştirici Temizleyici Sütü, Tonik, Serum, Krem ve Göz Kremi ile sağlıklı ve genç bir cilde hazır olun.

Cilt hücrelerinin sağlıklı ve uzun yaşamasını, cildin gençleşmesine yardımcı olmayı hedefleyen hafif yapıdaki formül, içeriğindeki özel kar yosunu tozu ile cildin koruyucu tabakasını güçlendiriyor, elastikiyetini artırıyor ve sıkılaşmasına yardımcı oluyor.

Üstün formülüyle cildi nemlendiren, cilt tonunu eşitleyen ve kırışıklara karşı savaşan Snow Algae Koleksiyonu, yüksek doğal içerikle geliştirildi, mineral yağ ve paraben içermiyor.

Atelier Rebul Snow Algae Gençleştirici Krem (50 ml) Fiyat: 349,90 TL

Atelier Rebul Snow Algae Gençleştirici Serum (15ml) Fiyat: 269,90 TL

Atelier Rebul Snow Algae Gençleştirici Tonik (150ml) Fiyat: 129,90 TL

Atelier Rebul Snow Algae Gençleştirici Temizleme Sütü (150ml) Fiyat: 139,90 TL

Atelier Rebul Snow Algae Yenileyici Göz Çevresi Kremi (15ml) Fiyat:259,90 TL

 

0 replies on “BUZUN ALTINDAN GELEN ÖDÜLLÜ FORMÜLLE SAĞLIKLI CİLDİN SIRRINI KEŞFEDİN”