Butigo ile gün boyu şık adımlar!

Dünya trendlerini cazip fiyat avantajlarıyla kadınların beğenisine sunan Butigo, şıklığından ödün vermeyenlerin modern ayakkabı markası olmaya devam ediyor. Butigo, 2020 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda yer alan birbirinden farklı ve günün her saatine uyum sağlayan modelleri ile şıklığı elden bırakmıyor.

Kadınların en şık aksesuarı olan ayakkabılar, Butigo’nun yeni sezon koleksiyonunda yer alan modelleriyle bahar mevsimini rengârenk karşılamak isteyen kadınların dikkatini çekiyor.

Baharın canlılığını, yazın sıcak enerjisiyle buluşturan, yepyeni sezon trendlerinden oluşan koleksiyonuyla kadınların karşısına ulaşılabilir fiyatlarla sunuyor. Butigo’nun 2020 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’na damga vuran hologram detaylı kalın tabanlı sneaker’lar!

Genel giyim alışkanlıklarına farklı bir boyut getiren ‘ugly sneaker’ olarak anılan kalın taban sneaker’lar, günlük kombinlere Butigo farkıyla hareket katıyor. Nefes alan örgü yüzeyler, simli bağcıklar, neon renkler, saydam renkli tabanlar gibi detayların yanında ışıltıların hâkimiyetindeki onlarca model, her güne yeni bir ayakkabı alternatifi sunuyor.

Hem gündüz hem de gece için şık alternatifler sunan marka, tasarımlarında kadınların farklı tarz ve kombinlerde kullanabileceği ayakkabı çeşitliliğini ön planda tutuyor. Stiletto ve farklı formlardaki kare topuklu ayakkabılar iş yerinde ya da özel davetlerde tarz sahibi kadınların tercihi oluyor. Soft ve canlı renklerin yer aldığı koleksiyon, birçok farklı tarzı bir araya getiren yüzlerce modeliyle şehirli kadının modern tarzına hitap ediyor.

 

0 replies on “Butigo ile gün boyu şık adımlar!”