BURBERRY’NİN YENİ KOKUSU HER

Kampanyada Londralı’nın enerjik ruhunu İngiliz oyuncu ve model Cara Delevingne canlandırıyor. Cara’nın doğduğu yer alan Londra çevresinde, Juergen Teller tarafından birçok karesi fotoğraflanmıştır. Cara, kampanya çerçevesinde sevdiği şehre adanmış bir şarkı olan ‘’ Maybe it’s because I’m a Londoner ‘’ şarkısına kendi yorumunu kattı.

 

 

KOKU

Her Eau de Parfum, usta parfümör Francis Kurkdjian tarafından yaratılan canlı, meyveli ve çiçeksi bir parfümdür.

Üst notasında kırmızı ve koyu meyvelerin patlamasıyla açılıyor. Orta notasında yasemin ve menekşenin çiçeksi notaları eşlik ediyor.

Alt notasında ise kuru amber ve misk temeli oluşturuyor.

Üst notalar: Kırmızı ve koyu meyveler –  siyah frenk üzümü,  yabanmersini ve ahududu

Orta notalar: Yasemin ve Menekşe

Alt notalar: Amber ve misk

‘’Burberry Her Eau de Parfum unutulmaz bir imzaya sahip olduğu için eşsizdir. Bunu başarmak için değerli akorlara ve vizyonu ortaya çıkaran olfaktif bir öyküye ihtiyaç vardır.

Bu kuvvetli güneş ışığı meyveleri kombinasyonu ve İngiliz ruhu ile harmanlanmış amber ve misk kokulu içerikler eşsiz bir imza ortaya çıkarıyor.

Biri bu kokuyu sıktığında hemen fark edebilirsiniz. Bu bir imza kokusudur.’’ Francis Kurkdjian

ŞİŞE

Yeni şişe 1981 yılında Burberry’nin ilk kokusu olan ‘’Burberrys For Men’’  arşiv tasarımından ilham alınarak yaratılmıştır.

Pürüzsüz kavisli camdan üretilen şişe, boynunun etrafında konumlandırılabilen altın metal detayı ile kişiselleştirilebilir.

0 replies on “BURBERRY’NİN YENİ KOKUSU HER”