Bu bahar güzelliğiniz Note ile açacak!

Bu bahar güzelliğiniz Note ile açacak!

 

Note Cosmetics bahar ayını birbirinden güzel ürünlerle karşılıyor. Mattever Lip-Ink, Mattever Lipstick ve Sculpt Master Mascara kaliteli ve temiz içeriğiyle uzun süre boyunca çok konuşulacak. Yaşamın renklerinden ve doğadaki notalardan esinlenen Note, felsefesini yeni ürünlerinin tüm detaylarında da hissettirmeye devam ediyor.

 

 

MATTEVER LIPSTICK

 

İçeriğindeki Argan Yağı ve E Vitaminiyle uygulama kolaylığı sağlayarak dudakları adeta ipek bir örtü gibi kaplar. Zengin ve göz alıcı renkleriyle dudakları kolayca renklendirir ve kadifemsi, mat bir bitiş yakalanmasına yardımcı olur. Gün içerisinde tazeleme gerektirmez.

Özel içeriklerle zenginleştirilmiş yapısı tüm gün kalıcılığını artırırken aynı zamanda içeriğindeki E vitamini ve Argan yağlarıyla dudakları besler. Bir kere denediğinizde Mattever Lipstick’ten vazgeçemeyeceksiniz!

Paraben içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. 8 saate kadar kalıcıdır.

 

MATTEVER LIP-INK

Dudaklarla tamamen bütünleşip adeta yokmuş gibi hissettiren ince yapısıyla 8 saat kalıcıdır. Mattever Lip-Ink yeni nesil mat bitişli likit ruju deneyin sonrasında diğer tüm rujlarınızı rafa kaldırmaya hazır olun!

İçeriğindeki Murumuru yağı ve antioksidanlar sayesinde dudaklara mürekkep gibi yoğun renk verir; tüy gibi hafif dokusu sayesinde ise hiçbir ağırlık hissi vermez. Adeta dudaklarda hiçbir şey yokmuş gibi his verir ve rahat kullanım sağlar. Gün içerisinde tazeleme gerektirmez.

Paraben içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. 8 saat kalıcıdır.

Kiss proof formülü sayesinde bulaşma/transfer yapmaz. Vegan dostudur.

 

SCULPT MASTER MASCARA

 

Sculpt Master Mascara hacimli ve belirgin kirpikler yaratmaya yardımcı olur. Yenilikçi plastik fırçası ve parlak formülüyle kirpikleri kolayca şekillendirmeye ve istenilen hacmi kat kat uygulamaya olanak sağlar. Kirpikleri zarif bir efektle daha dolgun ve yoğun gösterir. E ve C vitaminlerinin yanı sıra D Panthenol içerir ve kirpikleri besler.

Paraben, Silikon, TEA içermez. Oftalmolojik olarak test edilmiştir.

 

0 replies on “Bu bahar güzelliğiniz Note ile açacak!”