Bu bahar Benetton’un devrimi olacak

United Colors of Benetton’ın İlkbahar Koleksiyonu,kadın – erkek – çocuklarda baharın habercisi papatyalar, güller, karanfiller ve ayçiçek tasarımlarıyla yeni baharın coşkusuna ortak oluyor.

Batik kumaşlar, ünlem niteliğinde baskılı yatay çizgiler, sıfır yaka sweatshirt’ler, mavi takımlar ve renkli tütüler koleksiyonunun öne çıkan parçalarından sadece birkaçı…

Kışkırtıcı ve dikkat çekici reklam kampanyalarıyla dünyayı şaşırtan işlere imza atan İtalyan fotoğrafçı ve reklamcı Oliviero Toscani ile yeniden işbirliği yapan Benetton, markanın inatçı ruhuna uygun olarak İlkbahar Koleksiyonu’nun mottosunu“ Değişim baharda başlar”olarak oluşturdu.

Benetton’un yeni sezonla birlikte gelen değişimi; cinsiyetsiz bir stilde, yüksek sesle ve korkusuzca tüm koleksiyonda barış, sevgi, eşitlik ve pozitifliği konuşmayı çağrıştırıyor.

“Hepimiz buradayız, hepimiz eşit, ne olursa olsun eşit”söylemiyle oluşturduğu farklı renkler, karışık ve eşleme stilinde kesin kurallar olmaksızın farklı kumaşlarla eşleştiriliyor. 2018 İlkbahar koleksiyonu aynı zamanda punk, şık, hippi ve rahat bir stile sahiptir. Küreselleşmenin ötesinde bir giyinme şekli, özgürlük ve yaratıcılığın en mükemmel örneğini sergiliyor.

Yeni sezon hem İtalyan moda markasının sarsılmaz ruhuna, hem de OlivieroToscani’nin dokunuşu ile gerçekleştirilen katalog çekimlerinde “Değişim baharda başlar” mottosuyla sokaklarda boy gösterecek.

Yazıya ait etiketler
0 replies on “Bu bahar Benetton’un devrimi olacak”