BU AY BEMAN’DE HANGİ TRENDLER VAR?

beMAN sayısı Ocak ayında birbirinden renkli trendlerle öne çıkıyor!

1 CLASSIC BLUE

Pantone’nin “classic blue” rengini bu yılın rengi belirlemesiyle mavinin her tonunu sezonda derinden hissedeceğe benziyor. O halde hemen bir liste hazırlayın ve kendinizi bu güzel rengin enerjisine bırakın.

2 DUET COLOURS

Renklerin birbirini tamamlaması bu sezon en trend görünümleri oluşturuyor. Soft renklerle yakalayacağınız bu romantik mood enerjinize de yansıyacak. Mint yeşili, soluk yeşil, bej ve beyaz tonlarını kullanarak yapacağınız stil keşifleri ile kendinizi bu renklerin içinde çok iyi hissedeceksiniz.

3 PATTERN

Baskı, desen ve binlerce rengin bir araya geldiği her şeyi çok seviyoruz. Adeta yaz sezonunu anımsatan bu renkli tasarımlarla eğlenceli görünümler yakalamak stil arayışının en keyifli yanı. Modunuza göre desen ve renkleri karıştırabilir ya da detaylarda kullanabilirsiniz. Her iki şekilde de kendinizi dinamik ve hareketli bir kombinin içinde hissedeceğiniz bir gerçek!

4 URBAN MESSAGE

Adımlarımızı sloganlarla asileştirirken, urban giyim stilini cool yönleriyle keşfetmeye devam ediyoruz. Bazen fenomeni olduğumuz film serilerinin isimleriyle, bazense özel mesajlarla konuşmadan kendimizi yansıtabildiğimiz için gizemli bir görünüm yaratmak elde değil. Klasik çizgiden çıkıp biraz risk almaya hazır mısınız?

 

 

0 replies on “BU AY BEMAN’DE HANGİ TRENDLER VAR?”