in

Breitling Türkiye’deki İlk Mağazasının Açılışını Kutladı

İsviçreli lüks saat üreticisi Breitling, İstanbul’daki ilk mağazasının açılışını kutluyor. Galataport’ta bulunan endüstriyel estetiğe sahip mağaza yeni Navitimer da dahil olmak üzere tüm Breitling koleksiyonuna ev sahipliği yapıyor. Açılış kutlaması Breitling CEO’su Georges Kern ve D Saat temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti. Kurdele kesme törenini Galataport The Populist’te düzenlenen canlı eğlence ve deneyimsel bir akşam yemeği eşliğindeki muhteşem lansman partisi izledi.

Etkinlikte konuşan Breitling CEO’su Georges Kern: “Ülkedeki ilk mağazamızın açılışını kutlamak için İstanbul’da bulunmak keyif verici. Bölgedeki varlığımızı artırma planlarımız çerçevesinde bunun bir başlangıç olmasını umuyoruz. Yalnızca ilk mağazamızın açılışını kutlamak için değil, aynı zamanda yeni Navitimer koleksiyonumuzu da Türkiye’deki müşterilerimizin beğenisine sunmak için buradayız. Navitimer koleksiyonu tamamen cesur renkler, güçlendirilmiş stil ve inanılmaz yolculuklar anlamına geliyor.”

Breitling Galataport Mağazası, kısa süre önce dünya standartlarında bir kruvaziyer limanına dönüştürülen tarihi şehir limanında yer alıyor. Markayla özdeşleşen klas ve samimi perakende satış ortamı, kentli loft tasarımıyla markanın olağanüstü koleksiyonlarında keşfe çıkmak için rahat ve sofistike bir ambiyans sunuyor.

Breitling’in klas ve samimi his; materyallerin, renklerin, dokuların ve desenlerin özenle harmanlanmasıyla tasarımın genelinde yansıtılıyor. Tuğla duvarlar ve ağır metal kapılar, beton sütunlarla birleşerek sert bir endüstriyel hava yaratıyor. Sanatsal bir ruhla bir araya gelen bu öğeler; deri mobilyalar, koyu meşe rengi zeminler ve pirinç detaylara sahip ceviz ağacından tezgahlar gibi zengin ve premium malzemelerle eşleştiriliyor.

Müşteriler, kökleri markanın Hava, Kara ve Gökyüzü dünyalarında yer alan ve tematik dekorlarla süslü kitaplık stilindeki endüstriyel vitrinlerde sunulan saatlerle, Breitling koleksiyonlarını rahatça inceleyebilecek.

Bölgede ilk kez görülen yeni Navitimer koleksiyonu artık Breitling Galataport mağazasında sizleri bekliyor. 70 yıldır Breitling’in original pilot saati hem havacılar hem de trend belirleyiciler tarafından eşit derecede seviliyor. Uzayda bir astronot ve dünyanın en büyük yıldızları tarafından kullanılan bu model, Breitling’in en ikonik saati. Breitling, efsaneyi en klasik özelliklerini korurken modern dokunuşlarla zenginleştirdiği yeni Navitimer’ın tanıtımıyla onurlandırıyor.

Bade İşçil
Fırat Çelik

Hatice Aslan
Gökçe Eyüboğlu
Moshe Aelyon
Melisa Doğu
Neslihan Yeldan
İlhan Sipahi, Georges Kern, İnanç Sevilir
Mustafa Ayata, Beliz Baran
Tuğrul Tülek

What do you think?

Written by Editor

Sosyal Medyanın En Trend Cilt Bakım Ürünleri

Frederique Constant Türkiye’ye Galataport’ta Merhaba Dedi