BRAND WHO SONBAHAR/KIŞ 2018-2019 KOLEKSİYONU “MEET THE LOCALS”

ISTANBUL, TURKEY - MARCH 28: Models walk the runway for Brand Who during Mercedes Benz Fashion Week Istanbul at Zorlu Performance Hall on March 28, 2018 in Istanbul, Turkey. (Photo by Tristan Fewings/Getty Images for IMG)

İlhamını sokak kültüründen alan erkek tasarım markası Brand Who, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da Sonbahar/Kış 2018-2019 Koleksiyonu’nu tanıttı.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da “Meet The Locals” adını verdiği Sonbahar-Kış koleksiyonuyla yer alan Brand Who, yeni koleksiyonunda sokak kültürüne küresel bir göz ile yaklaşıp, kendi desenleri ve inovatif dizaynları ile doğal bir sentez içerisinde tekrardan yorumluyor.

Sade ve sportif şıklığı bir arada sunan Brand Who koleksiyonlarında kış aylarının vazgeçilmez dokularından olan yün, pamuk ve modal karışımlarla hazırlanan tasarımlara eşlik eden nakış işlemeler, slogan şeritler ve ekoseler dikkat çekiyor. Palto ve bomber ceketlere, artık bir imza haline dönüştürdükleri teddy (tüy) detayını ekleyip yine farklı bir yorum katan Brand Who, erkeklerin kış sezonu kombinlerini güçlendirmeye devam ediyor.

Markanın tutkunlarının merakla beklediği koleksiyonda yer alan sweatshirt, tişört, gömlek ve ‘Chino’, ‘Jogging’ gibi farklı alternatiflerdeki pantolonlar fark yaratan grafik desenler, dikkat çekici nakış işlemeler ve yıkamalarla buluşuyor. Brand Who için vazgeçilmez olan siyah ve beyazın yanı sıra bu sezon koleksiyon, limon, mor, yakut ve askeri yeşil tonlarıyla renkleniyor.

Yazıya ait etiketler
,
0 replies on “BRAND WHO SONBAHAR/KIŞ 2018-2019 KOLEKSİYONU “MEET THE LOCALS””