in

Biz de Sevdik! Celebrity Evleri

Yıllardır göz önünde olan, giydikleri, yaptıkları, içtikleriyle hep gündem olan celebrity’ler şimdi de evlerinin dekorasyonuyla göz önündeler. Tahmin edileceği gibi çok büyük, lüks, ayrıntılı, özgün mimarileri olan yapılar oluyor genellikle. Ama bizim en çok dikkatimizi çeken nokta elbette ki evlerin iç mimarisi oluyor. Gelin, birlikte inceleyelim.

Kendall Jenner

Kendall biliyorsunuz ki, Jenner-Kardashian ailesinin en sade ve mütevazi yaşamı seven bireyi. Öyle olacak ki Kendall, evinde bile bu anlayışı benimsiyor. Doğal tonları tercih eden Kendall’ın evi de kendisi kadar cool.

Kylie Jenner

Geldik diğer bir Jenner’a: Kylie.

Kylie, çok küçük yaşta olmasına rağmen, hep maddi yönüyle ilgili konuşuluyor. Kylie’nin evi de kendisine yakışır bir ev: ihtişamlı, lüks ve modern.

Gigi Hadid

Top model Gigi’nin evi, kendi giyim tarzı gibi karışık bir mood’da desek yeridir. Sokak stilinden de kafasının karışıklığını anlayabildiğimiz Gigi, tam kendine göre bir ev dekore etmiş.

Jessica Alba

Jessica, hepimizin çok sevdiği bir oyuncu. Çok cool, mütevazi ve çok tatlı. Ailesiyle yaşadığı evinde de kendisinden hep izler barındırıyor. Sadeliğin ön plana çıktığı evde açık tonlar ön planda.

Emrata

Emrata, belki de stiliyle en çok konuşulan isim. Los Angeles’daki evinin kapılarını açan Emrata, evinde sanata önem verdiğini görüyoruz. Renk paletini doğru kullanışı, yüksek camlarıyla herkesin yaşamak isteyeceği bir ev olabilir.

Jennifer Lopez

Kabul edelim JLo, ihtişamı ve lüksü seven bir sanatçı. Ondan da tam böyle bir ev bekliyorduk diyenlerden misiniz? Evinde tercih ettiği açık tonlarla ağır mobilyalarını dengeleyen JLo, dekorasyon konusunda da oldukça başarılı.

Dakota Johnson

Adeta bir cennette yaşayan Dakota’nın ev dekorasyonu oldukça başarılı. Doğal tonlara öncelik veren ve ihtişamdan uzak dekorasyondan oldukça uzaklaşan Johnson’un bu konuda başarılı olduğunu söylemeden edemeyeceğiz.

What do you think?

Written by Kezban Belet

İstanbul’da En İyi Kitap Kafeler

Machka 2022-23 Sonbahar/Kış Koleksiyonu ile Geçmişten Günümüze Uzanan Modern Işıltılar