in

Birlikte Uzun Yol Playlisti Hazırlayalım

Yaz-Kış fark etmez tatile giderken uçak değil de yoldan gitmeyi tercih edenlerdenseniz, o zaman uzun yolda müzik dinlemeyi de seviyorsunuzdur. Ama tahmin ediyoruz ki, bir nebze de olsa uzun süre yolda olurken şarkı seçmek ve bulmakta zorlanıyor olabilirsiniz, gayet normal. Peki birlikte uzun yol playlisti hazırlamaya ve yol boyunca şarkı aramakla uğraşmamaya ne dersiniz? Modunuza göre oluşturacağımız playliste aşağıdan ulaşabilirsiniz:

ENERJİK

Yolda bir türlü enerjinizi atamıyorsanız, içiniz kıpır kıpırsa sizi bu listeye davet ediyoruz. Hem enerjik hem cool bir liste hazırladık size. Yolda giderken, yolda olduğunuzu anlamayacak ve asla modunuzu düşürmeden gittiğiniz yere kolayca varacaksınız, hele bir de İngilizce dinlemeyi seviyorsanız. Tüm zamanların en iyi enerjik playlisti için sizi şöyle alalım:

DUYGUSAL

Yolda daha sakin, daha huzurlu şarkılar dinlemek istiyorsanız ve o gün duygusallıktan yanaysanız eğer sizin için de çok anlamlı bir liste hazırladık. Bu listeyi dinlerken de yolda olduğunuzu anlamayacaksınız ve ruhsal modunuzu çok güzel bir şekilde yansıtacak. Sakinliği sürekli müzikler de değil de şarkılarda da arıyorsanız, liste tam size göre:

AŞK DOLU

Belki de uzun yolların en çekilebilir ve keyiflisi sevgiliyle gidilenidir. Birbirinize doyamadığınız, ellerin hiç ayrılmadığı ve en önemlisi heyecanın hiç kaybolmadığı yollar en kıymetlisidir. Varacağınız yeri sabırsızlıkla beklersiniz ama bir yandan da yol hiç bitmesin istersiniz. Bu liste tam da öyle bir liste; yüksek enerjili, arada bir duygusal ama heyecanını kaybetmemiş.

What do you think?

Written by Kezban Belet

Mükemmel Uyum Yakalayacağınız 10 Ruj Önerisi

Renkli Yiyecekler Daha mı Cazip?