Bioderma, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un Cilt Bakımı Resmi Sponsoru Oldu!

Moda dünyasının ve tasarımcıların yanında olan Bioderma, dünyaca ünlü Sensibio H2O misel su ile 27-30 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleşen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un Sonbahar/Kış 2018 sezonu moda etkinliklerinin ana sponsorları arasında yerini aldı.

Bütün dünyada milyonlarca kadının, make-up artistlerin, hatta ünlü modellerin ve Hollywood yıldızlarının dâhil favori cilt temizleyicisi olan dünyanın ilk misel suyuBioderma Sensibio H2O, moda dünyasından önemli isimlerin bir araya geldiği ve moda takipçilerinin heyecanla beklediği Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un resmi cilt bakım sponsoru oldu.

Pembe kapağı ve ikonik şişesi ile kült bir ürün olan Sensibio H2O, “Göründüğünden Çok Daha Fazlası” mottosuyla hem cilde hem de hayatın her anına eşsiz dokunuşlarda bulunuyor. Geçtiğimiz yıllarda da tasarımcı defilelerine destek olarak tasarım ve tasarımcılara verdiği değeri ortaya koyan Sensibio H2O, bu yıl ise Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un “cilt bakımı resmi sponsoru” olarak moda dünyasının yanında oldu.

Moda haftasında, defileler arasında mekik dokuyan modellerin bedenleri kadar ciltleri de yoruluyor, stresten etkileniyor. Modellerin, ciltlerini yoğun makyajdan arındırarak bir sonraki makyaj için hazırlayan Sensibio H2O, içeriğindeki cildin doğal yapısına uygun misel tanecikler ile suya dayanıklı makyaj dâhil, kiri ve yağı cilde zarar vermeden tek bir hamle ile nazikçe temizledi. Sensibio H2O ile bir defileden bir diğerine koşan modeller, hızlı makyaj çıkarma gücü ve cilt ile mükemmel uyumu sayesinde Bioderma ürünleriyle moda haftasını keyifle tamamladılar. Sensibio H2O, ciltlerindeki ışıltıyla podyumda adımlarını güvenle atan modeller ve zorlu makyajların kolaylıkla üstesinden gelen make -up artistlerinin hem defile boyunca hem de defile sonrası hayatını kolaylaştırdı.

Fashion Week boyunca Bioderma ile iş birliğine imza atan ünlü make up artisti Rıfat Yüzüak “Bundan yıllar önce Türkiye’de çok büyük bir moda haftasına katılmıştım. Roberto Cavalli ve Missoni gibi dünyanın en önemli tasarımcıları ile birlikte Lily Donaldson, Jessica Stam, Jac Jagaciak gibi dünyaca ünlü modeller ile çalıştım.

Backstagelerde tüm modeller çantasından tek bir ürün çıkarıyor ve makyajlarını kendileri siliyorlardı. Ben, Sensibio H2O misel suyu ilk kez orada görmüştüm ve sonrasında Bioderma markası ile yıllarca çok büyük projelerde yer aldım; bu sebeple Sensibio H2O misel su benim için her zaman çok özel bir ürün olmuştur” dedi

0 replies on “Bioderma, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un Cilt Bakımı Resmi Sponsoru Oldu!”