BEYMEN’DEN YENİ SEZONA MERHABA

Her sezon tasarımlarıyla modaseverlerin beğenisi kazanan BEYMEN Collection, 2018-2019 Sonbahar – Kış Kadın Koleksiyonu’nu 25 Eylül 2018, Salı günü BEYMEN Zorlu Center’da düzenlediği özel bir davet ile tanıttı.

Sezonun en gözde tasarımlarının BEYMEN Artistik Direktörü Murat Türkili’nin stylingi ve sunumu ile sergilendiği trunk show’u, aralarında Ümit Boyner, Edvina Sponza, Beste Yurttaş, Burcu Şendir, Müge Sırmabıyık, Neslihan Torun Kaya, Serra Tokar, Dilara Koçak, Aslı Bayraktaroğlu, İrem Yargıcı Ramazanoğlu, Melek Akpınar, Gülin Öngör, Bige Çalışkan, Aysun Kaba’nın yer aldığı iş ve cemiyet hayatından çok sayıda ünlü isim izledi.

BEYMEN Collection Kadın Koleksiyonu, 2018-2019 Sonbahar – Kış sezonunda  mimari yapılardan esinlenerek Barok ışıltılarla ihtişamlı bir görünüm sunuyor. Koleksiyonda doğanın sakinliği ve huzuru, narin desen ve modern dokulu kumaşlarla hayat bulurken, sonbaharın şiirsel renkleri ve serinletici dağ esintileriyle buluşuyor. 

Romantik kırmızı ve bordo tonlarının pembe yağlıboya çiçek deseniyle kurutulmuş gül katmerlerini anımsattığı koleksiyonda, büyük gardenya çiçek deseni maskülen takımlara, modern resimlerden esinlenen acı kahverengi fırça deseni ise saten ipek elbiselere zarif ve feminen bir hava katıyor. Sonbaharın renkli manzaralarından ve sıcak tonlarından esinlenen sofistike tasarımlar, zarif işçilikleriyle lüksün yalın ruhunu ifade ediyor.

Bu sezon Beymen Collection Kadın Koleksiyonu’na yeni dahil olan “Loungewear Koleksiyonu” ise, uzun hırkalarla kombinlenen gecelik, şort atlet takımları ile evde ya da dışarıda giyilebilecek feminen görüntüler sunuyor.

0 replies on “BEYMEN’DEN YENİ SEZONA MERHABA”