BEYAZ BUTİK ZEYNEP ERDOĞAN TASARIMI GELİNLİKLERİNİ DEFİLEYLE TANITTI

BEYAZ BUTİK ZEYNEP ERDOĞAN TASARIMI GELİNLİKLERİNİ DEFİLEYLE TANITTI

ÜNLÜ HANIMLAR DEFİLEYİ BEĞENİYLE İZLEDİ

Hacer Özil’in sahibi olduğu Beyaz Butik, Zeynep Erdoğan’ın tasarladığı İlkbahar & Yaz 2019 Gelinlik Koleksiyonu’nu önceki günü Pera Palace Hotel’de muhteşem bir defileyle tanıttı. Cemiyet ve iş dünyasından çok sayıda ismin de katıldığı defilede Itır Esen başta olmak üzere 16 yabancı manken yeni koleksiyonu sergilediler.

Itır Esen

Zeynep Erdoğan’ın işçiliği yüksek vintage couture çizgisi, Fransız dantelleri ve püsküllerden oluşan zamansız ve modern tasarımları misafirlerin büyük beğenisi topladı. Melis Ağazat’ın sunduğu defilede katılımcılar bu özel koleksiyonu merakla izlediler. Hayvan dostu bir marka olan Beyaz Butik, defilenin sonunda aile üyesi olan “Beyaz”ı Itır Esen’le sahneye çıkararak büyük alkış topladı. Beyaz Butik’in yıllara damgasını vuran çizgisine yakışan koleksiyon ekrudan krem rengine, kahve köpüğünden beje doğru geniş bir renk skalasına sahip.

Defileye katılan isimler arasında Arzu Sabancı, Nazlı Kayı, Meltem Demir, Tuğçe Peksayar, Tuğba Develi, Hülya Eltemur, Özlem Eraslan, Müge Sırmabıyık, Berrin Ak, İstanbul Milletvekili Sare Aydın Yılmaz  da vardı.

Arzu Sabancı

Nazlı Kayı

Hacer Özil&Zeynep Erdoğan

0 replies on “BEYAZ BUTİK ZEYNEP ERDOĞAN TASARIMI GELİNLİKLERİNİ DEFİLEYLE TANITTI”