Ayın Öne Çıkanları

Hem güzelliğiniz hem de sağlığınız için seçtiğimiz bu önerilerle yeni yılın ilk ayını en yüksek enerjinizle karşılamaya var mısınız?

Dünyada 50 ülkede hizmet veren, %100 kişiye özel ortopedik tabanlıkları geliştirdiği inovatif ısı teknolojisiyle yalnızca 10 dakika içerisinde şekillendiren Finlandiya kökenli Footbalance, artık Türkiye’de!Medikal, günlük kullanım ve profesyonel sporcular için olmak üzere farklı seçenekler sunan tabanlıklar, uzman fizyoterapistlerin gerçekleştirdiği ayak analizinin ardındanısı altında kişinin ayak yapısının ihtiyacına yönelik şekillendiriliyor ve dakikalar içinde hazır oluyor.Her ayakkabıyla uyumlu olan kişiye özel tabanlıklarlapotansiyel sakatlıklardan korunabilir, yaşam konforunuzu artırabilir, spor aktivitelerinden daha çok keyif alabilirsiniz.

Yorgun gözlere güzel bir haberimiz var! Bausch + LombEyesApaisantjel,içeriğindeki Arnica ve antioksidanlarla göz kapağı ve göz çevresindeki kırmızılığı, gerginlik hissini ve şişkinliği azaltmaya yardımcı oluyor. Göz çevresini rahatlatan ve yatıştıran jel, parfüm içermeyen hipoalerjenik formülüyle hassas ciltlerde de kullanılabiliyor.

 

Yeni yıla girerken kendini ve sevdiklerini özel bir masajla mutlu etmek isteyenlere Sanda Spa’nın şımartıcı bir teklifi var: ısıtılmış kakao tozu keseleriyle uygulanan “CocoaTouch” masajı!Kakaonun büyüleyici hazzını yaşatırken bedeni ve ruhu dinlendiren masaj,kakaodaki zengin antioksidanların yardımıyla cildi besleyerek parlaklık, esneklik ve nem kazandırıyor.

 

Sothys’inbelirli yaşlanma şikayetlerineyönelik geliştirdiğiYouthserisindeki kremler ve serumlar anti-aging yaklaşımına yeni bir boyut kazandırıyor.Serideki patentli BP3 TriComplex teknolojisi safran ve sofora çiçeğiyle dış etkenlerden dolayı oluşan yaşlanmaya etki ederken, küçük taşıyıcı peptitlerle kronolojik yaşlanmayı engelliyor.

Medikal estetik kliniği Marebelis, sıkılaşma ve ciltte renk açma için FDA onaylı cilt yenileme sistemi Vivace Altın İğne’yi öneriyor. Odaklı mikro iğneleme yapan özel başlığıyla enerji dalgalarını cildin alt katmanlarına ileterek cildi uyaran sistem, leke ve aknelerde de önemli iyileşme sağlıyor.

 

Yazar: Elif Tuncel

 

0 replies on “Ayın Öne Çıkanları”