in

Ayın Enleri

Hem çok heyecan verici hem de güzellik dolu ayın enleri yine sayfalarımıza renk kattı. Bu listeyle daha da güzelleşmeye var mısın?

M·A·C AİLESİNİN YENİ ÜYESİ M·A·C POWDER KISS VELVET BLUR SLIM STICK

Birbirinden cesur, yepyeni tonlarla tanışmanın tam zamanı! Dudaklarını yeni cesur Powder Kiss ile şımart: Yumuşak, sütlü renk tonlarından, yoğun sıcak kırmızı tonlarına kadar çeşitlenen 12 yeni sonbahar tonu hiç bu kadar cesur görünmemişti. Asya-Pasifik Ülkeleri M·A·C Eğitim Direktörü Regan Rabnal, “Bu tonların tümü tek sürüşte nem ve bakım etkisi ile görünümünüze hava katacak” diye belirtiyor. İkonik Powder Kiss Ruj’lardan daha iddialı, daha saf, daha güçlü olan pigment yapısı ve cesur renkleriyle bu muhteşem modern formülasyon, tek sürüşte kadifemsi yumuşaklığı, 12 saat kalıcılığı ve ultra hafif kullanımı bir araya getiriyor.

Kendi korkusuz versiyonunuz ile tanışın: Salvatore Ferragamo – Signorina Ribelle

Salvatore Ferragamo’ya ilham veren kahraman, genç ama kararlı, sert ama zarif, bağımsız ama romantik. Signorina Ribelle, modern genç kadının gerçek yaşamını yansıtıyor. Eşsiz kimliğini kutlayıp, niteliklerini geliştirerek ve kusurlarını her gün kucaklayarak hayatını dolu dolu yaşamaya kararlı. Kararlılığı, bağımsız tavrı, karizması, büyüleyici kadınsılığı; imza niteliğinde İtalyan stiliyle zarif bir şekilde birleşirken, gücünü ve güvenini diğer kadınları yüceltmeye adıyor. Signorina Ribelle, kendinizin korkusuz versiyonu.

Rosece’den %100 doğal kaynaklı, vegan makyaj serisi

Rosece, %100 doğal kaynaklı, temiz içerikli ürünlerine rengarenk makyaj serileri ekledi… ‘Kendin’sen güzelsin!’ mottosu ile satışa sunulan doğal makyaj serileri; ışıltılı, mat, parlak farlar; blush ruj/allıklar; ve aydınlatıcılar ile rengarenk makyaj yapmayı seven kadınların kalplerini fethedecek! Rosece, uzun bir ar-ge sürecinden sonra marka değerleri ve doğallığı ile formüle ettiği muhteşem renklere sahip makyaj serisini satışa sundu! Şimdi %100 doğal kaynaklı vegan hammaddeler ve doğal mineral pigmentlerle formüle edilen muhteşem renklerdeki zehirsiz makyaj ürünleri ile gönül rahatlığıyla makyaj yapma zamanı!

Yoğun, gizemli ve büyüleyici PELLINN Paris Parfüm No.26

Oryantal ve çiçeksi kokusu; yoğun, kışkırtıcı ve iddialı bileşimiyle No:26 kadınları daha önce tanık olmadıkları egzotik bir yolculuğa çıkarıyor. Dünyanın en büyük ve en kaliteli esanslarının üreticisi, parfüm dehası Givaudan Paris imzalı PELLINN PARIS No:26, çarpıcı, güçlü ve kalıcı kokusuyla kimlikli ve stil sahibi bir parfüm arayan kadınlar için şahane bir seçenek.

ASHLEY JOY’DAN MANİKÜR & PEDİKÜR PEELING

Yeni Ashley Joy Manikür & Pedikür Peeling ürünü nerede olursanız olun elleriniz ve ayaklarınız için kurtarıcı bir seçenek. Ürünün kullanımı da oldukça pratik; önce yağ özlerini ve mineral tuzlarını iyice karıştırın. El veya ayağa yetecek miktardan ürünü alarak 1 dakika boyunca masaj yaparak uygulayın; tüm cilde yedirin. 1 dakikanın sonunda suyla durulayın.  Ashley Joy Manikür & Pedikür Peeling ürününü kullandıktan sonra tırnak fırçası ile tırnaklarınızı ve tırnak etlerinizi fırçaladığınızda, üzerine de yenileyici el kremini uyguladığınızda çok daha etkili bir bakım elde edeceksiniz.

Origins Glow Boosting Maske

Origins, kahve çekirdekleri ve turunçgiller içeren GinZing Koleksiyonu’nu YENİ GinZing™ Glow-Boosting Maskesi “Mineral Optikleri” ile anında canlılık ve parlaklık sağlamaya yardımcı olurken, doğal olarak elde edilen C Vitamini ile uzun süreli aydınlık görünüm sağlamaya yardımcı oluyor.

What do you think?

Written by Editor

Yogaya Başlamanız İçin 6 Neden

Kaşlar Hala Havada Mı?