ASTRO BE | MART AYINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

 

Mart ayında 2 dolunay 1 yeniay gerçekleşecek yani yeni bir Maviay daha oluşacak.

9 Mart da Jüpiter gerileyecek ve gelir kaynaklarınız veya referanslarınızın azaldığını fark edeceksiniz. 23 Mart da Merkür Koç burcunda gerileyecek. Lider olduğunuz konularda yavaşlama yaşanabilir.

Ay sonunda gerçekleşen Maviay sert etkiler getirecek. Adalet, evlilik ve ortaklık kavramınızı yeniden sorgulayacaksınız.

KOÇ: Ayın ilk yarısında iş ve sağlık alanında düş kırıklığı yaşayabilirsiniz ama ay ortasında bunu telafi edecek etkiler alıyorsunuz. Ayın 9 Martdan itibaren ek gelirleriniz azalabilir. Ay ortasında kötü alışkanlıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Ay sonunda evliliğinizi veya ortaklığınızı gözden geçirecek, sonlandıracak adımlar atabileceksiniz. 23’ünden itibaren Merkür burcunuzda gerileyecek.

BOĞA: Aşk yaşamınızda ayın ilk yarısında bir sarsıntı oluşabilir. Arkadaşlarınız sizi düş kırıklığına uğratabilir. Telafi edecek etkiye ay ortasında ulaşacaksınız. 9’undan itibaren evlilik veya ortaklık ilişkinizde şanssızlıklar gelişebilir. Ay ortasında yeni dostlarla tanışacaksınız. Ay bitmeden kendinizle ilgili yanlış düşüncelere kapılacak, ay sonunda iş hayatınızda sert rüzgarların etkisiyle bir final yaşayacaksınız.

İKİZLER: Ayın ilk yarısında evle ilgili değişiklikleri tamamlayacaksınız. Sağlık problemlerinizi 9’una dek halletmelisiniz. 23’ünden itibaren arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlamalar ve kırgınlıklar oluşabilir. Ay ortasında yeni görevler alacak, gelirlerinizi arttıracaksınız. Ay biterken aşk alanınızda oluşan sert dolunay üzebilir ve ayrılmak isteyebilirsiniz. Acele etmeyin.

YENGEÇ: Ayın ilk yarısında kariyere yoğunlaşacak yeni görevler alacaksınız ancak 23’ünden itibaren durgunluk yaşayabilirsiniz. 9’undan itibaren aşkta kendinizi yalnız ve ümitsiz hissetme tuzağına düşmemelisiniz. Ay ortası seyahatler, eğitim almak veya farklı bir kente taşınmak açısından olumlu. Ay sonunda sert bir dolunay oluşacak ve evle ilgili değişiklikler için nokta koymanızı sağlayacak.

ASLAN: Ayın başında daha çok kazanmak isterken para kaybedebilirsiniz dikkatli olun. Seyahatler, medya çalışmaları, eğitim açısından hareketli bir ay ancak 23’ünden itibaren tüm bu alanlarda sorunlar yaşanabilir. Ay ortasında miras, telif, piyango konularında şanslısınız. Ay sonunda seyahatlerde dikkatli olun. Sert dolunay kazalara neden olabilir.

BAŞAK: Ayın ilk yarısında görünüşünüzü ve kişisel stilinizi değiştireceksiniz. Yakınlarınız sizi düş kırıklığına uğratabilir. Ay ortasında evlilik veya ortaklık kararı alabilirsiniz. 23’ünden itibaren cezalar, faturalar, ödemeler dikkat etmeniz gereken alan olmalı. Ay biterken mali kayıplara uğramanız olası. Sert dolunay kazanmak isterken aşırı harcamalara karşı uyarı niteliğinde.

TERAZİ: Ayın başında bilinçaltı temizliği ve geçmişle barışmak önemsediğiniz konular olacak. Evliliğinizi ve ortaklık ilişkinizi hareketlendirmek için ayın ilk günlerinden itibaren enerjiniz yüksek olacak ancak 23’ünden itibaren bu alanda yanlış anlamalar moral bozabilir. Ay ortasında iş yaşamınızla ilgili yenilikler sevindirecek. Ay biterken yaşamınızda hemen her konuda değişiklik yapacaksınız.

AKREP: Ayın başında arkadaşlarla partneriniz arasında kalmış hissedebilir, tavrınızı değiştirebilirsiniz. İşe daha fazla enerji vereceksiniz ancak 23’ünden itibaren iş arkadaşlarınızla aranızda sorunlar başlayabilir. Yanlışlıklar kızdıracak. Ay ortasında çocuklarınızla ilgili güzel haberler veya yeni bir aşk mutlu hissettirecek. Ay biterken kötü alışkanlıklarınızın zararını göreceksiniz.

YAY: 2 Mart dolunayı kariyer yaşamınızda bir miktar hayal kırıklığına neden olacak. Belki de bir projeyi tamamlayacaksınız. 6’sından itibaren aşka konsantre olacak veya bir aşka başlayacaksınız. 23’ünden itibaren aşkta yanılgılar başlayabilir. 9’unda yöneticiniz Jüpiter gerileyerek inanışlarınızı sorgulamanıza neden olacak. Ay ortasında gerçekleşen yeniay evle ilgili yenilik sağlayabilir. Ay sonunda arkadaşlıkları gözden geçireceksiniz.

OĞLAK: Ayın başında seyahatleri tamamlayıp eve dönebilirsiniz. 6 Martdan itibaren evle ilgilenecek, 23ünde aynı konularda hata yapmaya yatkın olacaksınız. 9’undan itibaren ekip çalışmaları ve dostluk konusunda şansınızı kaybettiğinizi hissedebilirsiniz. Ay ortasında yeniay size yakın çevreyi yenileme şansı sağlayacak. Enerjiniz yükselecek. Ay sonunda kariyer, aile ve görünüş alanınızı sarsacak bir dolunayla vazgeçiş yaşayacaksınız.

KOVA: Para odaklı olacağınız Mart ayının ilk yarısında varsa borçlarınızı ödeyebilir veya kredi alabilirsiniz. 6’sından itibaren yakınınızdaki insanlardan destek alacaksınız ama 23 ünden itibaren ümitle sarıldığınız bu kişiler düşmanca görünecek. Aslında yanılacaksınız. 9’undan itibaren kariyerle ilgili sorunlar başlayabilir. Ay ortasında yeni bir gelir kazanabilirsiniz. Ay biterken adalet arayışınız sürüyorsa travmalar yaşanabilir.

BALIK: 2 Mart da dolunay evlilik ve ortaklık alanınızda gerçekleşecek. Başkalarına düş kırıklığı yaşatabilirsiniz. 6’sından itibaren parayla ilgili yükseliş olası. 23’ünden itibaren para kazanmak ve harcamak konusunda yanlış adımlar atılabilir dikkat! Mart başından itibaren birikim önceliğiniz olmalı. 9’undan itibaren uzaklardan aldığınız destek kesilebilir. Ay ortasında görünüşünüzü yenilerken, ay sonunda dolunay para kaybına neden olabilir.

 

0 replies on “ASTRO BE | MART AYINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?”