ASHLEY JOY, MUCİZE ETKİSİ YARATAN YEPYENİ ÜRÜNLERİYLE YAZI KARŞILIYOR

ASHLEY JOY, MUCİZE ETKİSİ YARATAN YEPYENİ ÜRÜNLERİYLE YAZI KARŞILIYOR

 “Kendine iyi bak” mottosuyla yola çıkan kişisel bakım markası Ashley Joy, yazı yepyeni ürünlerle karşılıyor.  Ashley Joy’un yenilikçi ve her saç tipine uygun ürünleri, paraben içermeyen doğal formülleriyle saçlara hacim kazandırıyor.

 

SAÇ DÖKÜLMESİNE SON DOLGUN VE YAĞLANMAYAN SAÇLAR

Saç bakım ihtiyaçları günden güne değişir çünkü saçlarımız dış etkilerden dolayı yıpranır ve eski canlığını yitirir. Saçlarını önemseyenlerin tercihi Ashley Joy, doğanın mucizesini saçlarına yansıtmak isteyenlerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Doğadan ilham alınarak zengin minerallerle üretilen Ashley Joy bakım ürünleri, saçları besleyerek canlı bir görünüme kavuşturuyor. Saçlarınız dolgun görünümünü artık daha uzun süre koruyacak.

 ARTIK SAÇLARINIZ DÖKÜLMEYECEK

 Daha güçlü ve daha canlı saçlara kavuşmak artık hayal değil. Ashley Joy Güçlendirici Şampuan ilk yıkamadan itibaren dökülme karşıtı etkisiyle saçların onarılmasını destekliyor; hacimsiz, mat ve gücünü yitirmiş saçlarınızın yeniden yapılanmasına yardımcı oluyor. İçeriğindeki sarımsak, ısırgan ve zeytin yaprağı ekstraktı ile saç dökülmelerini önleyen Ashley Joy’un yepyeni güçlendirici şampuanı, saçtaki yaşlanmayı geciktirerek aynı zamanda dış etkenlere karşı koruma sağlıyor. SLES, SLS ve PARABEN içermeyen şampuan, keratin ile saç tellerinizi kalınlaştırırken, kafein ile de saçlarınıza canlılık katıyor.

YAĞLI SAÇLARA VE PROBLEMLİ SAÇ DERİLERİNE ÖZEL FORMÜLE EDİLMİŞ    ARINDIRICI ŞAMPUAN

 Ashley Joy Arındırıcı Şampuan ile canlı ve hacimli saçlara kavuşmanın şimdi tam zamanı. SLES, SLS ve PARABEN içermeyen arındırıcı şampuan, 4 mineral ile saçları kimyasal ve fiziksel hasarlara karşı koruyor. Bezelye minerali, içeriğindeki 17 aminoasit ile saçlarınıza ekstra nem, hacim ve parlaklık verirken; söğütözü ekstraktının sağladığı salisilik asit, saç derinizdeki ölü tabakaları uzaklaştırıyor ve saç derinizin nefes almasına yardımcı olarak tazelik hissi veriyor. Saç derisindeki yağ dengesinin sağlanmasını destekleyen ve biotinle zenginleştirilen şampuan, gün boyu hiç olmadığı kadar yumuşak, canlı ve parlak görünen saçlar vadediyor.

 ERKEK TİPİ DÖKÜLMEYE VE KEPEK PROBLEMİNE SON

Ashley Joy Kepek Önleyici & Saç Dökülmesi Karşıtı Erkek Şampuanı, saçınızı güçlendirerek kepek ve saç dökülmesine karşı özel bakım yapmanızı sağlar. İçeriğindeki ısırgan saç dökülmelerini önlerken, çinko, bakır, demir ve magnezyumdan oluşan 4 mineral kombinasyonu ise saçı onarır, güçlendirir ve saçtaki yaşlanmayı geciktirir. SLES, SLS ve PARABEN içermeyen şampuan, antioksidan özelliği bulunan çay ağacı özü ile kepeği önlerken, mentol ise saçtaki yağlanmayı azaltır ve saç derisini ferahlatır.

 

Ashley Joy Güçlendirici Şampuan 400 ml – 49,90 TL

Ashley Joy Arındırıcı Şampuan 400 ml – 49,90 TL

Ashley Joy Kepek Önleyici & Saç Dökülmesi Karşıtı Erkek Şampuanı 400 ml – 49,90 TL

 

0 replies on “ASHLEY JOY, MUCİZE ETKİSİ YARATAN YEPYENİ ÜRÜNLERİYLE YAZI KARŞILIYOR”