ARZU SABANCI FOR KOTON ERKEK KOLEKSİYONU İŞ, SANAT VE CEMİYET DÜNYASINDAN BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Arzu Sabancı ve Koton iş birliğinin ilk erkek koleksiyonu Arzu Sabancı ve Koton Yönetim Kurulu Eş Başkanı Gülden Yılmaz’ın ev sahipliğinde gerçekleşen davetle tanıtıldı. Arzu Sabancı for Koton Erkek Koleksiyonu iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Lansmanda Arzu Sabancı’yı eşi Ömer Sabancı, çocukları Hacı Sabancı ve Hakan Sabancı da yalnız bırakmadı.

Arzu Sabancı ve Koton iş birliği yeni sezonda Arzu Sabancı for Koton markasının ilk erkek koleksiyonuyla devam ediyor. Üç sezondur kadınlar için şehirli ve modern tasarımlara imza atan Sabancı, bu kez erkek modasını radarına aldı.

79 parçadan oluşan Arzu Sabancı for Koton Koleksiyonu haftanın her gününde ve günün her saatinde tercih edilebilecek tasarımlardan oluşuyor. Sezon trendlerinin erkek giyim alışkanlıklarıyla harmanlandığı koleksiyonda renk grupları öne çıkıyor. Siyah-beyaz-kırmızı, kahverengi-haki-camel, gri-mavi-lacivert renk birlikteliklerinden oluşan koleksiyonla sportif ve zarif detaylar dengeli şekilde tasarımlara yansıyor. Sweatshirt, tişört ve eşofman görünümlü pantolonlar gibi günlük giyime ait tasarımların yer aldığı koleksiyonda iş hayatında tercih edilebilecek pantolon, blazer ceket ve gömlek gibi seçenekler de sunuluyor. Erkeklerin sezon içinde ihtiyacı olacak tüm parçaları sunmayı hedefleyen koleksiyon için şık dış giyim tasarımları ve kış aksesuarları da hazırlandı.

Arzu Sabancı for Koton markasının ilk erkek koleksiyonu için heyecanlı olduğunu belirten Arzu Sabancı ‘Eşim ve üç oğlum sayesinde erkeklerin moda dünyası her zaman yakın olduğum bir alandı, koleksiyonu hazırlarken de en büyük ilhamım eşim ve oğullarımın stilleri oldu. Yoğun ve heyecanlı bir süreç yaşadık. Erkekler için her yerde ve her zaman diliminde kullanabilecekleri ‘cool’ tasarımlar hazırladık. Oğullarımın yorumları benim için çok değerliydi, onlar koleksiyonu ilk görenlerden oldu ve çok beğendiler. Koleksiyonun hazırlık aşamasında hayal ettiğimiz çizgiyi bugün yakaladığımıza inanıyorum.’ dedi.

Arzu Sabancı’nın moda zevkinin koleksiyona önemli bir dokunuş yaptığını ifade eden Koton Yönetim Kurulu Eş Başkanı Gülden Yılmaz ise Arzu Sabancı ile iş birliklerinde geldikleri noktadan çok memnun olduklarını belirtti. Gülden Yılmaz; ‘Kadın koleksiyonlarımızla başlayan iş birliğimiz erkek koleksiyonu ile devam ediyor. Kadınların her yıl beklediği bir koleksiyon olmayı başardık, aynı duyguyu erkekler için de yakalayacağımızı düşünüyorum. İş birliğimiz yeni sezon kadın koleksiyonumuzla devam edecek. Ayın sonuna doğru kadın koleksiyonumuzla da mağazalarda yer alacağız.’ dedi.

0 replies on “ARZU SABANCI FOR KOTON ERKEK KOLEKSİYONU İŞ, SANAT VE CEMİYET DÜNYASINDAN BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ”