ARZU KAPROL İLKBAHAR YAZ 2020 KOLEKSİYONU: “LUCID-BERRAK”

Arzu Kaprol, İlkbahar Yaz 2020 Lucid/Berrak koleksiyonu, sadeliğin hafifliğini iş hayatının enerjisiyle birleştiriyor. Bu koleksiyonda yer alan tasarımlar, sadeliği ve sadeleşmeyi yaşayan ve yaşatan bir sezona göz kırpıyor.

Arzu Kaprol Lucid/Berrak koleksiyonunda yansıtılan mimari ve yalın formların gücü, yeni giyim kodlarını da beraberinde getiriyor. Tasarımlarda, doğaya, yaşama, insana saygılı, kendinden emin feminen bir siluet yansıtılıyor.

Beyazın farklı tonlarının birlikte kullanıldığı, mavinin pastel renklerle kombinlendiği tasarımlar, baharın rüzgarını yaşatan hafif elbiselerde, beyaz gömleklerde ve Arzu Kaprol imzası detaylarda hayat buluyor. Mercan, somon, sarı gibi yaz güneşinin en sıcak tonlarının kullanıldığı koleksiyonda, lacivert, beyaz ve pudra gibi tonlar özel aksesuarlara eşlik ediyor.

Konforun öne çıktığı tasarımlar, çalışma dünyasına genç ve dinamik bir duruş getiriyor. Hafif koton gömlekler, cupro elbiseler, farklı Jean kullanımları 2020’ yazını hafifletmeye hazırlanıyor.

Arzu Kaprol Business koleksiyonu, www.arzukaprol.com ve Gizia Gate mağazalarında moda tutkunlarıyla buluşmaya hazır.

 

0 replies on “ARZU KAPROL İLKBAHAR YAZ 2020 KOLEKSİYONU: “LUCID-BERRAK””