ARALIK SAYIMIZIN KAPAK KONUKLARINDAN ATİYE

Pop şarkıcısı, söz yazarı, besteci, dansçı.. Sanat hayatına çok küçük yaşlarda başlayan, genç yaşta, başarıdan başarıya koşan bir müzisyen. Çok da güzel,   son derece zarif ve kibar. Şarkıları dilden dile dolaşan sanatçıyı, yine cıvıl cıvıl, yine çok  renkli, çok hareketli güzeller güzeli bir Atiye olarak sayfalarımızda göreceksiniz.

İstediğin gibi bir kadın olduğunu düşünüyor musun?

Ben kendimden çok mutluyum. Her halim ile ben benim, kusurlarımı da seviyorum. Aslında şöyle bir kadın olayım diye hiç hayal etmedim.

Kadına şiddetin arttığı şu son dönemlerde neler söyleyeceksin?

Bir kadın olarak, ‘Şiddet’ kelimesinin geçtiği her türlü cümleye aşırı tepkiliyim. Tüm canlılar mutlu yaşamayı hak ediyor. İnsan olmanın en önemli özelliğinin merhamet ve saygı olduğunu düşünüyorum. Bize çocukken çiçek kopartmaya kalkanlara onun da canı var dedikleri için merhamet etmeyi öğrendik. Merhametin olmadığı yerde adalet devreye girer.

Yaptığımız makyaj çekiminde nasıl bir kadını canlandırdın?

Kendini son derece profesyonel ve güvenli ellere bıraktım. Onlar da benim için en uygun olanı düşünüp uyguladılar. Sanıyorum, yorumcu kimliğime bir gönderme yaptılar. Beni anlatan, hareketli ve neşeli bir maskeyle güzelleştirdi beni Gülüm.

Maskeler ne ifade ediyor sana?

Maskeler değişik durumlarda bir imaj çizip, üzerine düşen rolü yerine getirirler.Benim için “gizem”i ifade ediyor.

2019’da ilk hediyen ne olsun istersin?

İyilik ve sağlık olsunJ Yeni sene herkese uğurlu gelsin…

0 replies on “ARALIK SAYIMIZIN KAPAK KONUKLARINDAN ATİYE”