AQUAZZURA “THE ESSENTIALS” İLE ZAMANSIZ TASARIMLAR

Ayakkabı dünyasının en gözde markaları arasında yer alan ünlü İtalyan markasıAQUAZZURA’nın ikonik tasarımları, imza ve must have stillerinden oluşan “AQUAZZURAEssentials Koleksiyonu”, BEYMEN’lerde ve www.beymen.com adresinde ayakkabı tutkunlarıyla buluşuyor.

AQUAZZURA kadınının hayatı boyunca ihtiyaç duyacağı tüm silüetleri tek bir koleksiyonda buluşturan “AQUAZZURA Essentials Koleksiyonu”, markanın kreatif direktörü Edgardo Osorio’nun yaratıcı yeteneğini gözler önüne seriyor. Koleksiyonda babetlerden pump veya bootie’lere yıl boyunca tüm sezonlarda, ister gündüz ister gece, günün her saati tüm kombinleri zenginleştirecek zamansız ve çok amaçlı tasarımlar yer alıyor.

Krem süetlerin ruganla buluştuğu koleksiyondaki gold, gümüş ve pudra pembesi tasarımlar, gündüzden geceye geçişte AQUAZZURA kadınına ihtiyacı olan şıklığı sunuyor.

Kraliyet ailelerinin ve Hollywood yıldızlarının en çok tercih ettiği markalar arasında yer alan AQUAZZURA’yı tercih edenler arasında Julianne Moore, Jennifer Lawrence, Gwyneth Paltrow, Nicole Kidman, Rihanna, Beyoncé,Amal Clooney ve Meghan Markle gibi isimler yer alıyor.

Yazıya ait etiketler
,
0 replies on “AQUAZZURA “THE ESSENTIALS” İLE ZAMANSIZ TASARIMLAR”