Amerika’nın sevilen yıldızı Taylor Spreitler, Türk Modacı Zeynep Kartal’ı tercih etti..

Müzik dünyasının en büyük ödül gecesi olan 60.Grammy Ödül Töreni, New York şehrindeki Madison Square Garden’da düzenlendi. Kırmızı halıda şıklık yarışına giren ünlüler arasında güzelliği ve oyunculuğu ile büyük beğeni toplayan Amerika’lı Taylor Spreitler, Türk Moda Tasarımcısı Zeynep Kartal’ı tercih etti. Buz mavisi, derin yırtmaçlı ipek elbisesiyle kırmızı halıda poz veren Taylor Spreitler’ın sade ve şık tasarımı için Zeynep Kartal’a dünya basını övgülerde bulundu.

Geçtiğimiz haftada da gerçekleştirilen İngiltere’nin en görkemli büyük gecelerinden biri olan Ulusal Televizyon Ödülleri Töreni (National Television Awards 2018 )  Televizyon dünyasının yıldızları Georgia Tofollo, Rochelle Humes, Faye Brookes, Anna Passey, Catherine Tyldesley ve Bhavna Limbachia kırmızı halıda Türk Moda Tasarımcısı Zeynep Kartal tasarımlarını giyerek poz verdi.

İngiltere’de yaşayan Zeynep Kartal; Lady Gaga, Cherly Cole, Emma Miller, Whitney Port, Coleen Rooney, Pixie Lott, Amanda Holden, Marina ve Elmaslar, Michelle Keegan  dahil olmak üzere dünya starlarına tasarladığı Haute Couture elbiselerle adından sıkça söz ettiriyor. Londra’da birçok kez yılın en iyi tasarımcısı seçilen  Zeynep Kartal son olarak Almanya’da gerçekleştirilen Avrupa Başarı Ödülleri’nde Yılın En Başarılı tasarımcısı seçildi.

 

0 replies on “Amerika’nın sevilen yıldızı Taylor Spreitler, Türk Modacı Zeynep Kartal’ı tercih etti..”