ALTINYILDIZ CLASSICS İLE ŞEHİRDE ÖZGÜRLEŞME ZAMANI!

Sonbaharın gelişiyle şehre dönen ve şehrin modern tavrını stiline de taşıyan Altınyıldız Classics erkeği, yeni sezonda keşfettikleri, dinledikleri ve giydikleriyle sınır tanımayarak 2019-20 Sonbahar/Kış sezonunda özgürlüğün keyfini çıkarıyor. Farklı coğrafyalardan ilham alarak sınırlarını aşarken bu özgürleşmeyi stiline de en başarılı şekilde yansıtarak alışılagelmiş giyim kurallarını ortadan kaldırıyor. Değişen trendlerle birlikte iş hayatında bile daha casual kombinleri tercih ederek yaşamın her anında rahatlık hissinin getirdiği özgürlük duygusunu en üst seviyeye taşıyor.

 

Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics 2019-20 Sonbahar/Kış Koleksiyonu, sonbahar ve kışa çok yakışan renk paletiyle sezonun renk kodlarını belirliyor. Siyah ve beyaz gibi zamansız renklerden vazgeçemeyen Altınyıldız Classics erkeğinin, sezondaki favorileri haki, bordo ve kahve tonları oluyor. Ayrıca saks ve kiremit tonları ile stiline dinamizm katarken baştan aşağı gri ve bej kombinleriyle “kışın açık renk giyilmez” kuralını ortadan kaldırıyor. Yakın tonların tek bir kombinde kullanıldığı “ton sür ton” trendi de sezonun favori trendleri arasında yerini alıyor.

Bu sezon koleksiyonda, stilden ödün vermeden rahatlığı ön plana çıkaran ve şehir yaşantısına yeni bir soluk getiren tasarımlar konforu maksimum seviyeye taşıyor. 360˚ koleksiyonunda yer alan pantolonlar gün boyu hareket özgürlüğü sunarken, gömlekler tshirt hissi yaratıyor. Bu sezon koleksiyona yeni eklenen 360˚ ceketler ise incelen malzemeleri ve güncellenen formları ile hafifliği zirveye çıkarıyor.

 

Trendleri kendi çizgisinde başarıyla yorumlayan Altınyıldız Classics 2019-20 Sonbahar/Kış Koleksiyonu, farklı ürün yelpazesiyle haftanın her gününe ve günün her anına stil sahibi çözümler sunuyor. İster triko ile hafta sonuna ister blazer ceketle ofise giyilebilen bel kısmı bağlamalı “jogger pantolonlar” sezonun öne çıkan parçalarından olurken bomber montlar, puffer yelekler ve triko ceketler de sezonda sahip olunması gereken anahtar parçalar listesinde yerini alıyor. Üstelik bu parçaların üst üste kullanıldığı “katmanlı giyim” trendi de sezonun en yenilikçi hareketlerinden biri oluyor.

 

Sade ve minimal tarzının yanı sıra desenlerle de arası çok iyi olan Altınyıldız Classic erkeği, yeni sezonda çizgilerin öncülük ettiği grafik desenler ve kış stilinin favorisi olacak kar temalı desenlerle stiline hareket katıyor.

0 replies on “ALTINYILDIZ CLASSICS İLE ŞEHİRDE ÖZGÜRLEŞME ZAMANI!”