ALEYNA TİLKİ HAYRANLARIYLA BULUŞTU

ALEYNA TİLKİ HAYRANLARIYLA BULUŞTU

Türkiye’nin en iddialı ve başarılı isimlerinden Aleyna Tilki, reklam yüzü olduğu jean markası LOFT’unyeni genel merkez binası Skyland İstanbul’da 40 hayranıyla bir araya geldi.

Moda dünyasının vazgeçilmez jeanlerine 90’lı yıllardan bu yana yön veren LOFT, Aleyna Tilki iş birliği kapsamında unutulmayacak bir etkinliğe imzasını attı. Geçtiğimiz yıl itibariyle LOFT x Aleyna Tilki projesi ile her iki reklam filminde de en çok izlenen reklam olma başarısını yakalayan LOFT,  sosyal medya hesabından yaptığı bir yarışmayla  Aleyna Tilki’yi 40 hayranıyla buluşturdu.

Skyland İstanbul’un 40. Katında 40 hayranıyla buluşan Aleyna Tilki sevgi seliyle karşılandı!Hayranları tarafından gelen soruları tüm samimiyetiyle yanıtlayan veLOFT ile yaptığı işbirliğinden keyifle bahseden Aleyna Tilki, LOFT dışında başka marka Jean pantolon giyinmediğini de sözlerine ekledi.

LOFT reklam çekimlerinin kamera arkasını en heyecanlı detaylarıyla hayranlarına anlatan ünlü sanatçı, bununla beraber çok çarpıcı açıklamalarda da bulundu. Sosyal medya üzerinden hayranları ve sevenleriyle sürekli iletişimde olduğunu, ancak böylesine birebirde yapılan özel bir buluşmayı ilk kez LOFT sayesinde gerçekleştirdiğini dile getirdi.LOFT için aklında birçok projenin de olduğunu söyleyen Aleyna, pozitif enerjisi ve güzelliği ile de büyük hayranlık uyandırdı.

LOFT, sevgi selinin yaşandığı buluşmada Aleyna Tilki ile hem sohbet etme hem fotoğraf çekilme şansını yaşayan 40 hayrana, günün anısı olarak özel tasarım Aleyna Tilki baskılı t-shirt hediye etti.

0 replies on “ALEYNA TİLKİ HAYRANLARIYLA BULUŞTU”