Alancha’nın Mutfağını 21 Şubat’ta Şef Kemal Demirasal Yönetiyor!

Maçka’nın lezzet merkezi Alancha Restaurant’ın kurucusu Kemal Demirasal, sadece bir geceliğine İstanbul’da konuk şef olacak.

Alancha Restaurant’ın kurucusu Şef Kemal Demirasal, Şubat ayında bir geceliğine konuk şef olarak Alancha mutfağını yönetecek. Lezzetli olduğu kadar ilginç yemeklerle olağanüstü bir gastronomik deneyimin yaşanacağı bu geceye Alancha müdavimlerinin büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

Alancha Restaurant

Nişantaşı Maçka Residans’ta bulunan Alancha Restaurant İstanbul’un en sıra dışı yeme-içme mekanları arasında yer alıyor. Titizlikle hazırlanan yemekler hem tanıdık, hem de yepyeni hissi veriyor. En sıradan sokak lezzetleri bile Alancha’da bir başyapıt olarak sofraya geliyor. Yeni İskandinav tarzı, mutfakta olduğu kadar dekorasyon ve kullanılan servis malzemelerinde de kendini hissettiriyor. Alancha’nın imza yemeği, yabancı konukların da gözdesi olan ve Anadolu’nun 7 bölgesinden tatları biraraya getiren tadım menüsü.

Şef Deniz Temel’in mutfağını yönettiği Alancha’da, konuklara özel kokteyller ve dikkatle seçilmiş bir şarap listesi sunuluyor.

Cesur, sıra dışı ve kendine özgü bir tarzı olan Alancha Restaurant, gerçekleştirdiği canlı performanslarla gastronomüzikal bir deneyim de sunuyor.

Rezervasyon: 0212 261 35 35

Adres:            Alancha Restaurant – Maçka Residence Hüsrev Gerede Cd. Şehit Mehmet Sk. No:9

0 replies on “Alancha’nın Mutfağını 21 Şubat’ta Şef Kemal Demirasal Yönetiyor!”