in

ALAÇATI’DA FESTİVAL GİBİ YILBAŞI

Çeşme’nin en merkezi ve göz alıcı bölgesi Alaçatı’da yer alan, özgün ve dikkat çeken tasarıma sahip The Stay Warehouse, bu yıl da yılbaşı kutlamalarını hafta sonu ile birleştirerek muhteşem bir yeni yıl organizasyonu düzenliyor.
The Stay Warehouse benzersiz atmosferinde; Teoman, Zeynep Bastık ve sürpriz performanslar ile gerçekleşecek etkinliklerle, festival tadında bir yılbaşı programı sunuyor. Dört gün sürecek yılbaşı programına günlük girişler yapılabileceği gibi tüm etkinliklere katılmak için kombine bilet de alınabiliyor.

Yılbaşı döneminde yaz sezonu hareketliliğinin yaşandığı Alaçatı’da, eğlencenin sokaklara taşınacağı yeni yıl heyecanı başladı. Yılbaşı eğlenceleri için hazırlanan Alaçatı sokakları bu yıl da popülerliğini koruyacak. Samimi ve tasarım odaklı mekanlarda konaklama deneyimi sunan The Stay otelleri de Alaçatı’da yeni yıl heyecanını bir geceye sığdırmayan, yılbaşı öncesi hafta sonunu da kapsayan bir etkinliğe imza atıyor. 28 Aralık Cumartesi günü başlayacak yılbaşı hafta sonu programı 2020’nin ilk saatlerine kadar devam edecek.

Her yıl merakla beklenen The Stay Warehouse Yılbaşı Hafta Sonu etkinliği, bu yıl da alışılmışın dışında bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. The Stay Warehouse’da akustik performanslarını sergilediği yavaş yavaş projesi ile Teoman, son zamanların en çok konuşulan, takip edilen ve izlenen ismi Zeynep Bastık sahne alacak.

 

Burning Man performansıyla dikkatleri üzerine çeken Alman prodüktör Rey Kjavik, Kült parçalara yaptığı düzenlemeleri yüksek enerjisi ile dinleyicisine ulaştıran Hey Douglas, Jazz müziğinin başarılı yorumcusu Renin Yükseler, elektronik müzikle etnik ve mistik sesleri eşsiz görseller eşliğinde birleştiren Majnoon, yurt içi ve yurt dışı performanslarıyla başarıyı yakalamış house müziğin önemli ismi Serhat Demiral ve daha birçok sürpriz 28-29-30-31 Aralık günlerinde The Stay Warehouse’ta bir araya geliyor.

Alaçatı’nın farklı yönlerini keşfetmeye yardımcı olacak alternatif bir yılbaşı akşamının da bulunduğu hafta sonu için oluşturulan programla ilgili detaylı bilgiyi www.thestay.com.tr adresinden alabilirsiniz.

PROGRAM
– Cumartesi, 28 Aralık
Renin Yükseler
Hey Douglas
– Pazar, 29 Aralık
Teoman’la “yavaş yavaş”
Khaikhan
– Pazartesi, 30 Aralık
Zeynep Bastık
– Salı, 31 Aralık
Rey & Kjavik
Majnoon
Serhat Demiral

What do you think?

Yazar

JONQUAL İLE RENGARENK BİR KIŞ! JONQUAL İLE SPOR TARZINIZI SANATLA BULUŞTURUN JONQUAL; GİYİLEBİLİR SANAT

ALTINYILDIZ CLASSICS İLE ŞEHİRDE ÖZGÜRLEŞME ZAMANI!