ADL ‘‘NİGHT ZOOM STYLED BY MERT ASLAN’’ TUTKUNLARININ 2018-19 SONBAHAR- KIŞ STİL YOLCULUĞU BAŞLIYOR.

BURCU ESMERSOY, BAŞAK DİZER, YASEMİN ÖZİLHAN, DEMET SABANCI, IŞIL REÇBER, FERYAL GÜLMAN,YASEMİN TACİROĞLU, ASLI ŞEN, BAHAR ŞER, EDVINA SPONZA,

GİBİ SANAT VE CEMİYET HAYATINTAN İSİMLERİN KATILDIĞI

adL ‘‘Night Zoom Styled By Mert Aslan’’ 2018-19 SONBAHAR- KIŞ “Orient Tuxedo” KOLEKSİYON LANSMANI PERA PALACE HOTEL’DE GERÇEKLEŞTİ.

Ünlü stilist ve moda editörü Mert Aslan ‘‘Orient Tuxedo koleksiyonuyla Fransız kadının tavrını doğunun oryantalizmiyle birleştirdik. Çok sevdiğim dostlarım bugün yanımdaydılar. Yeni heyecanımıza ortak olarak çok güzel yorumları oldu keyifli bir gündü’’ dedi.

Ünlü stilist ve moda editörü Mert Aslan’ın geçmişten güç aldığı moda ikonlarından Nico, Betty Catroux ve Donatella Versace tarzı 2018-19 Sonbahar-Kış adL‘‘Night Zoom Styled By Mert Aslan’’ koleksiyonunda hissediliyor.

adL ‘‘Night Zoom Styled by Mert Aslan’’ ın 60 parçalık “Orient Tuxedo” 2018-19 kış koleksiyonuna, kadifeler, son yılların vazgeçilmezi payetler, puanlı tüller, danteller, satenler, parıltılı örmeler, jakar kumaşlar öncülük ediyor. Gül, zebra, leopar desenleri ile Parizyen zarafeti, İtalyan maksimalizmini oryantal bir dışavurumla yansıtıyor. Siyah, kemik, yeşil, kırmızı, gümüş, gold gibi renkler tasarımları tamamlarken, sezonun ana trendlerinde stüdyo 54 efekti bu Sonbahar-Kış da devam ediyor.

 

Ünlü Moda editörü ve Stil Danışmanı Mert Aslan,  Bu bir moda editörü koleksiyonu. Tüm ilhamlarımı, ikonlarımı gözden geçirdim; ayrıca sezonun önemli trendlerini ve tabii ki çok sevdiğim tavırları bir araya getirdim. Bu koleksiyon 60’lı, 70’li ve 80’li yılların Nico, Betty Catroux ve Donatella Versace gibi ikonlarına bir saygı duruşu. Parizyen bir zarafet ve Rönesans fantezileri #OrientTuxedo’ daki oryantal ifadelerle buluşuyor. Sezonun en önemli trendleri, Bianca Jagger, Pat Cleveland, Jerry Hall, Lauren Hutton ve Diane von Fürstenberg’ in eşsiz tavırlarıyla Studio 54 etkilerini takip ediyor. Irving Penn’ in eşsiz güllerinden ve Veruschka’ nın giydiği hayvan baskılarından esinlenerek hazırladığımız koleksiyon hem sofistike hem de vahşi. Hayvan baskıları ve güller; pul, kadife, dantel ve jakar, #OrientTuxedo’da ikonik smokin esintileriyle buluşuyor dedi.

 

adL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık, ‘‘adL ’Night Zoom Styled By Mert Aslan’ koleksiyonu  bu sezon geçmişin gücünden ilham alınarak hazırlandı. Kendi özel kodları dışında ve farklı bakış açısıyla sofistike bir koleksiyon oldu. Modanın etkileyici tarihinde bir yolculuk vaat eden koleksiyon, sezon trendleriyle harmanlanarak her kadının gardrobu için anahtar parçalar sunuyor.adL ’Night Zoom Styled By Mert Aslan da gece-gündüz her daim şıklık yine başrolde.’’ dedi.

 

0 replies on “ADL ‘‘NİGHT ZOOM STYLED BY MERT ASLAN’’ TUTKUNLARININ 2018-19 SONBAHAR- KIŞ STİL YOLCULUĞU BAŞLIYOR.”