in

60’ların ve 80’lerin Moda Ruhunu Taşıyan Tom Ford 2021 Sonbahar Kış Koleksiyonu Beymen’lerde

Dünyaca ünlü moda markası Tom Ford’un pandemi sonrasında modaseverlerin ne giymek isteyeceklerinden hareketle tasarladığı 2021 Sonbahar/Kış Koleksiyonu; güçlü duruşu, iddialı tasarımları ile hayata yenilik katıyor.

Andy Warhol kısa filmlerinin ikonik modeli Edie Sedgwick’ten izler taşıyan koleksiyon 60’lara ve 80’lere selam niteliğindeki tasarımları ile BEYMEN’lerde ve www.beymen.com adresinde exclusive olarak moda tutkunlarıyla buluşuyor.  

Sıcak ve soğuk pembe tonlarının yanı sıra lavanta, lila, kobalt mavisi ve doygun sarıdan oluşan eğlenceli renk paleti ile Tom Ford yeni sezon koleksiyon; büyük boy tiftik kazaklarla kombinlenen tozluklar, mini etekler ve kısa  şortlar oversize kabanlar, süet veya yumuşak deri dış giyimlerle tamamlanırken altın düğme detayları ile militer paltolar güçlü silüetler sunuyor. 

Zincir ve motosiklet detayları ayakkabılardan çantalara, eteklerden şort ve pantolonlara uzanan çeşitlilikte karşımıza çıkarken koleksiyondaki sivri burun stiletto ayakkabılar ve elastik deri çizmeler iddialı Tom Ford kadınını yansıtıyor. 

What do you think?

Written by Kezban Belet

Colin’s “Back to School” Koleksiyonuyla Yeni Döneme Hazır

Instagramda Dikkat Çeken 10 Influencer