6. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri için Oylamalar Başladı!

Güzellik ve kişisel bakım alanında yılın en iyilerinin belirlendiği 6. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri için oylamalar https://odul.watsons.com.tr/ de başladı.

Kozmetik ve kişisel bakımın ilklerini gerçekleştiren Watsons Türkiye, 6. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri ile en sevilen güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin en iyilerini belirlemeye devam ediyor. Tüketiciler tarafından büyük ilgi gören ve rekor oylamaların gerçekleştiği Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde bu yıl makyaj, cilt bakımı, saç bakımı ve kişisel bakım gibi birçok alanda 25 farklı kategoride 132 ürün yılın en iyisi olmak için
yarışıyor.

Oy Kullananlar Yine Kazanıyor!
Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde favori ürünlerini oylayanlar arasıdan çekilişle belirlenen 500 kişi, içerisinde sürpriz ürünlerin yer aldığı Watsons hediye setinin sahibi oluyor. Ayrıca oylamalara Watsons Card numaraları ile giriş yaparak katılan 5 Watsons Elite Card müşterisi özel ödül gecesi için çift kişilik davetiye hakkı kazanma şansı yakalıyor. Aday ürünler geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi müşteriler, basın mensupları ve blogger’lar tarafından ayrı ayrı değerlendiriliyor. Oylamalar sonunda kategorilerinde en çok oy alan ürünler, Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri ödül töreninde yarıştığı kategoride yılın en iyi ürünü ödülünün sahibi olmaya hak kazanıyor.

Binlerce kişinin günlük yaşamlarında tercih ettiği ürünler Mart ayının ilk haftasına kadar Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri kapsamında https://odul.watsons.com.tr/ adresinden oylanabiliyor.

Oylamalara katılım için;
https://odul.watsons.com.tr/ adresinden Facebook hesabı, Watsons.com.tr üyeliği ya da Watsons Card numarası ile giriş yapıldıktan sonra, ekranda yer alan kategorilerde bulunan adaylar için oy kullanılabiliyor. Unutmayın! Her kategoride sadece bir adayı destekleme şansınız var.

Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödül Kategorileri:
1. En İyi Maskara
2. En İyi Far Paleti
3. En İyi Fondöten
4. En İyi Dudak Ürünü
5. En İyi Makyaj Koleksiyonu Serisi
6. En İyi Yüz Bakım Ürünü
7. En İyi Anti-Aging Ürünü
8. En İyi Yüz Maskesi
9. En İyi Kore Güzellik Ürünü
10. En İyi Dermo Kozmetik Ürünü
11. En İyi Doğal İçerikli Cilt Bakım Ürünü
12. En İyi Vücut Bakım Ürünü
13. En İyi Duş Jeli
14. En İyi Şampuan
15. En İyi Bitkisel İçerikli Saç Bakım Ürünü
16. En İyi Kuru Şampuan
17. En İyi Saç Boyası
18. En İyi Saç Bakım Ürünü
19. En İyi Erkek Şampuanı
20. En İyi Erkek Bakım Ürünü
21. En İyi Deodorant
22. En İyi Ağız Bakım Ürünü
23. En Yenilikçi Ürün
24. En İyi Watsons’a Özel Ürün
25. En İyi Watsons Markalı Ürün

Ayrıca bu kategorilere aday olan ürünlerin özel kategori adaylıkları da bulunuyor:

Özel Kategori Ödülleri:

1. Bloggerların Seçimi
2. Basının Seçimi
3. Watsons Card Üyelerinin Seçimi

Best of the Best:

1. Yılın Ürünü
2. Yılın En Popüler eTicaret Ürünü
3. Yılın En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi
4. Yılın İş Ortağı

Şimdi yıl boyunca Watsons’tan alıp severek kullandığınız favori ürünlerinizi https://odul.watsons.com.tr/ adresinden oylama zamanı. Sevdiğiniz ürünleri oylamayı ve bu serüvene ortak olmayı unutmayın!
www.watsons.com.tr
www.facebook.com/watsonsturkiye
www.twitter.com/watsonsturkiye
www.instagram.com/watsonsturkiye
www.youtube.com/watsonsturkiye

Bilgi İçin: GoodWorks

Canan Duran – canan.duran@goodworks.com.tr – 0 534 896 05 61

Merve Didişen – merve.didisen@goodworks.com.tr – 0 538 360 86 63

Tuğçe Oral – tugce.oral@goodworks.com.tr – 0 532 413 12 24

Hakkımızda

A.S. Watson Group

Hong Kong’da 1841 yılında kurulan A.S. Watson Group, 25 pazarda 15.200 mağazasıyla dünyanın en büyük uluslararası sağlık ve güzellik perakendecisidir. Her yıl 5,2 milyardan fazla müşteri ve üye, 12 perakende markasından mağazalar ve online aracılığıyla alışveriş yapmaktadır. A.S. Watson, 178 yıllık uzun bir mirasa sahiptir. Çalışanlarımız, müşterilerimiz, hissedarlarımız ve daha geniş bir topluluğa fayda sağlamak için geniş konjonktürde yürüttüğümüz sosyal sorumluluk çalışmalarıyla dünyada bir fark yaratmayı ve dokunduğumuz herkesin hayatına daha fazlasını getirmeyi taahhüt ediyoruz. Sosyal Sorumluluk  sayfamızı ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

12,900’ü Hong Kong’da olmak üzere dünya çapında 140.000’den fazla çalışana sahip A.S. Watson
Group ayrıca 50’den fazla ülkede liman ve ilgili hizmetler, perakende satış, altyapı, enerji ve
telekomünikasyon olmak üzere beş temel iş koluna sahip dünyaca ünlü çok uluslu bir holding olan
CK Hutchison Holdings Limited’in de bir üyesidir.

Watsons

Watsons, Asya ve Avrupa’da toplam 13 pazarda 7.200’den fazla mağaza ve 1.500’den fazla eczane ile faaliyet gösteren Asya’nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir. Watsons, pazar lideri ürün yelpazesinde sağlık, güzellik ve kişisel bakım konularında kişiselleştirilmiş öneri ve danışmanlık hizmeti sunarak ve müşterilerinin her gün İYİ GÖRÜNÜP, HARİKA HİSSETMELERİNİ sağlayarak sağlık ve güzellik pazarındaki standartları sürekli olarak
belirler. 2009’dan bu yana, Watsons Asya’da 1 numaralı eczane / kozmetik zinciri markası olmuştur *. Avrupa’da, Watsons ayrıca Ukrayna’nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir.

Watsons Türkiye

Watsons Türkiye, 59 ilde 350’nin üzerinde mağaza sayısı ile Türkiye’nin önde gelen güzellik ve kişisel bakım ürünleri zincirlerinden biridir. 3.500’e yakın Watsons personeli ile sunduğumuz ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerimizin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefliyoruz. Watsons, A.S. Watson Group’un amiral gemisi konumundaki sağlık ve güzellik markasıdır.

Web sitelerimizi ziyaret edin:
www.watsons.com.tr
www.watsonsworld.com
* Campaign Asia-Pacific, 8.000’den fazla katılımcı ile 2018’de “Asya’nın En Büyük 1000 Markası”

 

0 replies on “6. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri için Oylamalar Başladı!”