5. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde Oylama Heyecanı Başladı!

Bu yıl beşincisi düzenlenecek Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri için geri sayım başladı. Güzellik ve kişisel bakım alanında yılın en iyilerinin belirlendiği yarışma için oylamalar Mart ayının ortasına kadar https://odul.watsons.com.tr/üzerinden gerçekleştirilecek. 24 farklı kategoride 116 ürünün kıyasıya yarışacağı oylamaya Watsons Card’larıyla katılanlar arasından seçilecek 5 kişi ödül törenine çift kişilik davetiye kazanacak ve 1000 kişiye de sürpriz hediyeler verilecek.

Watsons, en sevilen güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin en iyilerini belirlemeye beşinci yılında da devam ediyor. Binlerce kişinin günlük yaşamlarında tercih ettiği ürünler Mart ayının ortasına kadar Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri kapsamında https://odul.watsons.com.tr/ adresinden oylanacak.

Makyaj, cilt bakımı, saç bakımı ve kişisel bakım gibi birçok alanın da içinde bulunduğu 24 farklı kategoride 116 aday ürün, yılın en iyisi olmak için kıyasıya bir mücadeleye girecek. Aday ürünler geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi müşteriler, basın mensupları ve blogger’lar tarafından ayrı ayrı değerlendirilecek. Oylamalar sonunda kategorilerinde en çok oy olan ürünler, Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri ödül töreninde yılın en iyi ürünü ödülünün sahibi olacak.

Oy Kullananlar Kazanıyor!

Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde favori ürünlerini destekleyenler, çok özel sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacak. Oylamaya Watsons Card numarası ile giriş yaparak katılan Watsons Card sahiplerinden seçilecek 5 kişi ödül gecesi için çift kişilik davetiye sahibi olacak. Oylamaya katılanlar arasından seçilecek 1000 kişi ise Watsons tarafından hazırlanacak ve yılın en iyilerinden seçilerek oluşturulacak hediye setini kazanacak.

Oylamalara katılım için;

https://odul.watsons.com.tr/ adresinden Facebook hesabı, Watsons.com.tr üyeliği ya da Watsons Card numarası ile giriş yapıldıktan sonra, ekranda yer alan kategorilerde bulunan adaylar için oy kullanılabilecek.

Unutmayın! Her kategoride sadece bir adayı destekleme şansınız var.

Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödül Kategorileri:

 1. En İyi Maskara
 2. En İyi Far Paleti
 3. En İyi Fondöten
 4. En İyi Kapatıcı
 5. En İyi Dudak Ürünü
 6. En Yenilikçi Makyaj Ürünü
 7. En İyi Yüz Bakım Ürünü
 8. En İyi Yüz Maskesi
 9. En İyi Kore Güzellik Ürünü
 10. En İyi Doğal İçerikli Cilt Bakım Ürünü
 11. En İyi Dermo Kozmetik Ürünü
 12. En İyi Vücut Bakım Ürünleri
 13. En İyi Erkek Bakım Ürünü
 14. En İyi Tırnak Ürünü
 15. En İyi Duş Jeli
 16. En İyi Deodorant
 17. En İyi Ağız Bakım Ürünü
 18. En İyi Saç Boyası
 19. En İyi Bitkisel İçerikli Saç Bakım Ürünü
 20. En İyi Şampuan
 21. En İyi Saç Bakım Ürünü
 22. En İyi Kuru Şampuan
 23. En İyi Watsons’a Özel Ürün
 24. En İyi Watsons Markalı Ürün

Ayrıca bu kategorilere aday olan ürünlerin özel kategori adaylıkları da bulunuyor:

 • Watsons Card Özel Ödülü
 • Blogger Özel Ödülü
 • Basın Özel Ödülü
 • Yılın Ürünü
 • Yılın İş Ortağı
 • Yılın En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi

Şimdi yıl boyunca Watsons’tan alıp severek kullandığınız favori ürünlerinizi https://odul.watsons.com.tr/ adresinden ödüllendirme zamanı. Sevdiğiniz ürünleri oylamayı unutmayın!

www.watsons.com.tr

www.facebook.com/watsonsturkiye

www.twitter.com/watsonsturkiye

www.instagram.com/watsonsturkiye

www.youtube.com/watsonsturkiye

0 replies on “5. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde Oylama Heyecanı Başladı!”