5 ADIMDA PLAJDA KUSURSUZ GÖRÜNÜN

Deniz, güneş ve kum sizi çağırıyor, peki hazır mısınız? Henüz bronzlaşmamış veya selülitlerinizden kurtulamamış olsanız dahi panik yok! Bu adımları uygulayarak kumsalda güneşten daha çok göz kamaştıracağınız kesin.

1 Pürüzleri Giderin

Selüliti daha belirgin kılan, vücutta biriken ödem. Her gün bacaklarınızı aşağıdan yukarıya doğru fırçalayarak ve duşta inceltici etkili bir vücut peelingi uygulayarak hem ölü derilerden hem de hızlanan kan dolaşımı sayesinde selülit görünümünden kurtulabilirsiniz.

2 Kamuflaja Girin

Henüz cappucino rengi bir tene kavuşamadıysanız vücut için geliştirilen renkli güneş koruyucularla 1 dakikada cildinizde altın ışıltısı elde edin! Yüzünüzdeki ton eşitsizliklerini ise yüksek SPF içeren kapatıcı özellikli kompakt veya likit renkli koruyucularla yok edin. Dudaklarınıza da güneşten korurken seksi bir pembelik vermekten ne zarar gelir?

3 Makyajsız Makyaja Şans Verin

Kim demiş plajda makyaj yapılmaz diye? Yüz hatlarınızı ön plana çıkaran, ama yok gibi görünen bir makyajla cazibenizi artırabilirsiniz. İhtiyacınız olanlar: suya dayanıklı bir maskara ve kaş kalemi, bronz tonlarda kalem far, bronzlaştırıcı pudra ve plaj çantanıza atıp çıkabileceğiniz bir stick allık ve highlighter.

4 Saçlarınızı Güçlendirin

Saçlarınızda seksi plaj dalgaları elde etmenin yolu, önce onları güçlendirmekten geçiyor!

İlk olarak, şampuanınızı saçlarınızı güneşin olumsuz etkilerine karşı dirençli kılacak bir şampuanla değiştirin. Ardından hem saça ışıltı kazandırıp onaran, hem de içerdiği UV filtresiyle koruyan, saç için geliştirilmiş bir CC krem edinin. Saçı kurutmayan, nemlendirici özellikli bir deniz tuzu spreyiyle de son dokunuşu yapın.

5 Pedikürünüzü Mükemmelleştirin

Turkuaz, bu yaz “yeni mercan”! Yaz aylarının klasiği mercan rengi ojeler bu sene yerini okyanus tonlarına bırakıyor. Ayaklarınızı anında yumuşacık kılacak shea yağı içeren bir ayak kremini yanınızdan eksik etmeyin. Topuklardaki çatlaklardan kurtulmanın en pratik yolu ise elektronik ayak törpüleri.

0 replies on “5 ADIMDA PLAJDA KUSURSUZ GÖRÜNÜN”