in

42 MASLAK SEVGİLİLER GÜNÜ’NÜ ÇİÇEK VE ÇİKOLATALARLA KUTLUYOR!

Sevgililer Günü’nün en tatlı anlarını sevdiğiniz kişiyle birlikte geçireceğiniz özel bir etkinlik arıyorsanız 42 Maslak sizi 9-14 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek “Çiçek & Çikolata Pop Up” etkinliğine bekliyor.

Gastronomi, alışveriş, eğlence ve sanatın merkezi 42 Shopping Mall’da Sevgililer Günü’ne özel, 9-14 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek “Çiçek & Çikolata Pop Up” etkinliğine katılarak sevdiğiniz kişi için unutulmaz anlar yaratabilirsiniz.

Sevgililer Günü’nü mükemmel kılan unsurlardan biri “birlikte” gerçekleştirilen aktivitelerdir. Eğer siz de bu özel günün en tatlı anlarını sevdiğiniz kişiyle birlikte geçireceğiniz bir etkinlik arıyorsanız 42 Maslak sizi 9-14 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek “Çiçek & Çikolata Pop Up” etkinliğine davet ediyor. Hediyelik çiçek temalı aksesuarlar ve tasarım çikolatalar sizleri bekliyor.

9-10 Şubat tarihlerinde düzenlenecek çiçekten aksesuarlar ve çikolata atölyesi ile de hayatınızdaki en özel kişiye, kendi ellerinizle hazırladığınız hediyeleri sunabilirsiniz. Dilerseniz sevgilinize çiçeklerden taç yapın, isterseniz de çikolatalardan ismini büyük harflerle yazın.

Adres:

42 MASLAK

Ahi Evran Caddesi, No:6 Maslak, Sarıyer

Bilgi için:

Effect Halkla İlişkiler

Hazan Aköz Işık / Medya İlişkileri Direktörü / hazanakoz@effect.com.tr / 0532 658 87 02

Enes Güray / Medya ve Müşteri İlişkileri Temsilcisi / enesguray@effect.com.tr / 0506 106 00 65

What do you think?

Written by bestylemagazine

Yaz kapıda, peki ya kilolar?

Benim saçım #EzberlerinÖtesinde diyen kadınlar bir arada!