2013’ten beri dinmeyen Duble Meze ateşi, artık Karaköy’de de yanıyor!

2013’ten beri dinmeyen Duble Meze ateşi, artık Karaköy’de de yanıyor!

Türünün öncüsü Duble Meze Bar, enfes menüsü ve muhteşem manzarasıyla müdavimlerini Karaköy’de mest etmeye devam ediyor

Duble Meze Bar, türünün öncüsü olarak yeni nesil meyhanecilik anlayışıyla Pera’dan sonra Karaköy akşamlarını hareketlendirmeye devam ediyor. Pera’nın büyüleyici manzarası ile konuklarına unutulmaz anlar yaşatan mekan, müdavimleriyle Karaköy’de de buluşmayı sürdürüyor. İmza yemekleri ve eğlenceli ortamıyla İstanbulluların favorisi olan mekan, yaz akşamlarının vazgeçilmezi.

Türk mutfağına özel lezzetleri modern dokunuşlarla harmanlayan mekanın imza menüsünde başrolü paylaşan soğuk mezelerdenhardallı levrek, vişneli yaprak sarma, ızgara enginar, patlıcan mutabbel, zerdeçallı fava ön plana çıkıyor. Sıcak mezelerden ise balık kokoreç, Seferihisar mantısı, ızgara yonga ciğer, üç peynirli köz patlıcan, deniz mahsullü imambayıldımüdavimlerin gözdelerinden.

Konuklarını eşsiz manzarasıyla büyüleyen Duble Meze Bar Karaköy, kıpır kıpır ve hareketli müzikleriyle akşamları eğlenceli hale getirirken duble keyif vadediyor.

Yaz aylarının ılık esintilerini, farklı, zengin ve lezzetli menüsüyle dikkatleri üstüne çeken Duble Meze Bar Karaköy, haftanın yedi günü saat 19.30’dan itibaren misafirlerini bekliyor.

Adres: Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi, Kemankeş Cd. No:31, 34425 Beyoğlu
Instagram:dublemezebar

0 replies on “2013’ten beri dinmeyen Duble Meze ateşi, artık Karaköy’de de yanıyor!”