YVES SAINT LAURENT -TOUCHE ECLAT

IŞIĞIN EFENDİSİ TOUCHE ÉCLAT SUNDU:

BİR MODA İMPARATORUNUN DOĞUŞU

Moda tarihinin tartışılmaz dahisi, Yves Saint Laurent’in Jalil Lespert tarafından sinema perdesine taşınan filminin ön gösterimi Yves Saint Laurent’in ikonik ürünü Touche Eclat sponsorluğunda ve Lüks Marka Danışmanı Özlem Güsar ev sahipliğinde gerçekleşti.

Yves Saint Laurent, zarafet ve cesaret arasında sunduğu mükemmel denge ile moda ve kozmetik sektöründe kadınlara lüks tüketim deneyimini yaşatan, yarattığı her ürünle devrim yaratan bir marka. Lüks güzellik ilkesinin ışığında, modern YSL kadının ihtiyaçlarını zarafet, asalet ve ileri teknolojiden güç alarak karşılamayı benimseyen, ikonik ürünlerin yaratıcısı Yves Saint Laurent 40 yılı aşkın süredir kullanıcılarına lüks kozmetiğin baştan çıkarıcı dünyasının kapılarını aralıyor.

Moda tarihinin tartışılmaz dahisi, yarattığı her koleksiyon ile kendinden çok söz ettiren Yves Saint Laurent’in hayatı usta yönetmen Jalil Espert tarafından sinema perdesine taşınıdı. Yves Saint Laurent’in ikonik ürünü Touche Eclat sponsorluğunda ve Lüks Marka Danışmanı Özlem Güsar ev sahipliğindeki ön gösterim daveti 25 Mart Salı günü Deniz Private Cinecity Etiler’de gerçekleşti. Cemiyet hayatının ünlü simalarının katıldığı bu çok özel gösterim davetlilerin büyük beğenisini kazandı. Moviebox’un Türkiye Temsilcisi olduğu ve 28 Mart’ta vizyona giren filmin çıkışında misafirler oyunculara ve dahi tasarımcıya olan hayranlıklarını ifade ettiler. Yves Saint Laurent’in henüz 21 yaşındayken, yanında çalıştığı modanın vazgeçilmez ismi Christian Dior’un vefatı sonrasında büyük bir sorumluluk altına girerek kendi moda imparatorluğunu nasıl kurduğuna hayranlıkla tanıklık ettiklerini belirttiler. Yves Saint Laurent’in bu davet için özel kurulan makyaj standında ikonik ürünler ve yeni sezonun makyaj trendleri hakkında bilgi alan davetliler keyifli zaman geçirdiler. Film öncesinde ki kokteyl de şampanyalarını yudumlayan ve bugüne özel olarak makyaj malzemesi espirisinde hazırlanan ikramları tadan misafirlere Paris ortamı yaşatıldı.

İlham veren bir isim, çığır açan bir marka, olay yaratan buluşların ardındaki efsane, modanın dahi ve yaramaz çocuğu: Yves Saint Laurent… Yarattığı tüm ürünlerle baş tacı olmuş, adından çok söz ettiren, yarattığı ilklerle tüm dünyayı peşinden koşturan Mr. Saint Laurent’in sanatçı ruhuyla yarattığı YSL kadını ve erkeği gizemli ve büyülü dünyasıyla baştan çıkarmaya devam ediyor.

Touche Eclat: Bir dokunuşta 8 saatlik güzellik uykusu etkisi

Bir dokunuşta güzellik uykusu etkisi yaratan bu efsanevi kalem, doğal güzelliği kaybetmeden cildi aydınlatıyor ve bir klikle tüm yorgunluk izlerini silme becerisiyle öne çıkıyor. Yıllar içinde kadınların güzellik anlayışı ve özellikle de cilt görünümünü pürüzsüzleştirme isteğine olan ilginin artması karşısında TOUCHE ÉCLAT, ışıltı arayışının modern çözümü olarak kalmaya devam ederken gözaltındaki koyu halkaları ve kırışıklıkları yumuşatıyor. Bir klikle cildin doğal ışıltısını tüm dokulara yayıyor.

TOUCHE ÉCLAT 22. yaşını ünlü model Cara Delevigne’in başrolde olduğu yeni reklam filmiyle kutlarken, 28 Mart’ta vizyona giren, başrolünü Fransız aktör Pierre Niney’in canlandırdığı Yves Saint Laurent’in hayatı filmiyle ışığı kadınların makyaj çantasından sinema perdesine taşımaya devam ediyor!