Yıldırım Özdemir Çeşme Şubesi Yaza Merhaba Partisiyle Açıldı!

Güneş Enerjisini Çeşme’de Hissettirdi!

WellaProfessionalsTurkey ailesinin desteğiyle YILDIRIM ÖZDEMİR Çeşme-Ilıca şubesi, Temmuz’un ilk gününde eğlenceli bir açılışa imza attı.Gözde tatil beldelerinden Çeşme’de, Mehmet Davran’ın ev sahipliğinde düzenlenen açılışta birçok tanıdık ve kıymetli ismin bir araya gelmesi etkinliği keyifli bir güne dönüştürdü.

Saba Tümer, Esin Övet, Gamze Topuz, Tümer Metin, Lale Somak, Melis Bolkan, Berna Özkan, Berna Berkman, Sinem Sagel, Sera Yorek, Aslıhan Uyanık, Sera Yörek, Melis Yamalıoğlu ve Feyzan Bingöl gibi ünlü simaların katıldığı etkinlik Çeşme’de çok ses getirdi.

Yıldırım Özdemir, Leyla Noyaner ve Berna Noyaner önderliğindeki İzmir ekibi ve WellaProfessionals ekibi tüm sıcaklığı ve ilgisiyle açılışta kıymetli misafirleri ağırladı.

Kişiye Özel Saç Analizi, Servisler, Profesyonel Salon Bakımlarının ve Açılışa Özel Dövme Yaptırma Fırsatı, mükemmel içecek ve yiyeceklerin davetlilere sunulduğu eşsiz bir saç dönüşüm deneyimi gerçek oldu. Küçük sürprizlerin de unutulmadığı partide,WellaProfessionalsTurkey cıvıl cıvıl bir yaz gününde güneşin enerjisini hissettirdi.