Yeni Yılın Ruhu COLIN’S ile Sokaklarda

Genç ve kendini genç hissedenlerin jean odaklı moda markası COLIN’S, yeni yıl ruhunu her ortamda doyasıya yaşamak isteyenlere birbirinden havalı seçenekler sunuyor. Yeni yıl dileklerinin tutulduğu bu özel gecede COLIN’S severler sokağın ruhuna ve eğlence mekanlarına uyan stiliyle fark yaratıyor.

 

İlhamını sokaktan, gençlikten ve özgürlükten alan COLIN’S, yeni yılın büyülü anlarına ekoseli oduncu gömlekler, boğazlı kazaklar, yazılı sweatshirtler, oversize örme, dokuma ve triko üstler ile eşlik ediyor. COLIN’S, Kış koleksiyonunda yer alan yılbaşı gecesinin olmazsa olmazı kırmızı ve yeşil parçalarını siyah ve gri ile buluşturarak şık kombinler yaratma fırsatı sunuyor.

 

COLIN’S, kırmızının neşesini ön planda tutan parçalarıyla tüm mağazalarında ve colins.com.tr’de moda tutkunlarını bekliyor.

COLIN’S Hakkında

Eroğlu Grubu tarafından 1983 yılında İstanbul’da kurulan COLIN’S, global arenada önemli başarılara imza atıyor. 1986 yılında İstanbul’da açılan ilk mağazasından sonra hızla büyüyen marka; bugün Türkiye, Rusya, Ukrayna, Belarus ve Romanya başta olmak üzere 38 ülkede 600’ü aşkın mağazaya ulaştı. Bir dünya markası olma yolunda büyük gelişim gösteren COLIN’S, modaya kazandırdığı ve dünyanın tercih ettiği ürünleri ile büyük beğeni topluyor.