YENİ YILDA ZAMANI DURDURAN HEDİYE: BERNHARD H. MAYER SAATLERİ

QNET için özel olarak üretilen Bernhard H. Mayer® saatleri, el yapımı özel tasarımları, klasik ve modern seçenekleri ile bu yıl sevdikleriniz için zamanı durduruyor.

Günlük yaşamınızdan en özel davetlere kadar mükemmel anlarınızın tamamlayıcısı olan Bernhard H. Mayer® saatleri, her zevke uygun kadın ve erkek saati koleksiyonlarıyla yeni yılda da oldukça iddialı.

Uzun yıllar kullanılabilecek spor, metal ve deri kayış alternatifleriyle stilinizi tamamlayan Bernhard H. Mayer saatleri; kaliteli, şık ve lüks tasarımlarında hem klasik hem de modern çizgiler taşıyor. Kaliteli el işçiliğini stille harmanlayan Bernhard H. Mayer saatleriyle yeni yılda zamanı planlamak çok daha keyifli hale geliyor.

Muses Ladies ile yeni yıl hediyeniz hazır

Bernhard H. Mayer® Muses Ladies ile yeni yılda zarafeti yanınızda taşıyacaksınız. Tam kesimli değerli taşlara sahip kadranı ve anti-reflektif kaplamalı çizilmez safir kristal camı ile tarzınız zamana ayak uyduracak. Şık bir görünüm için paslanmaz çelik kordon, rahat ve spor bir görünüm için ise deri kayış tercih edebileceğiniz İsviçre kalitesi ile üretilen Muses Ladies saatleri, yeni yıl hediyeleriniz için ayrıcalık oluşturuyor.

Bernhard H. Mayer Muses Ladies Stainless Steel Fiyatı: 6.380 TL (KDV Dahil)

Bernhard H. Mayer Muses Ladies Fiyatı: 4.680 TL (KDV Dahil)

 

Principles Of Success ile İddialı Seçimlere Merhaba Deyin!

Erkek saati kategorisinde zamana ve tarzına değer verenler için iddialı bir aksesuar olarak tasarlanan Principles Of Success ile klasik zarafeti yaşayın. Sınırlı sayıda üretilen bu özel tasarımda; Rose Gold renginde olan kasayla birleşen deri kayış mükemmel bir uyum sunuyor. Yansıma önleyici safir kristal cama sahip ürün, yedi kelimeyi gösterecek şekilde ayarlanan cam gösterge (Analyse, Commit, Plan, Adapt, Apply, Contribute, Achieve )ile sizinle başarının sırları paylaşıyor . Principles Of Success modeliyle, yeni yılda zamanın gücünü bileğinizde hissedeceksiniz.

Bernhard H. Mayer Principles Of Success Watch Fiyat: 12.140 TL (KDV Dahil)