YENİ YILA ZİRVEDE MERHABA DEYİN

SWAY HOTELS YILBAŞI KEYFİNİ İKİYE KATLAYACAK

Kış turizminin gözde merkezi Palandöken’de kayak ve eğlencenin en güzel yaşandığı mekanlardan Sway Hotels, yeni yıl programlarıyla eğlenceyi zirvede yaşatıyor.

Bembeyaz karların üzerinde renkli bir yeni yıl gecesi geçirmek isteyenler her yıl olduğu gibi bu yıl da Sway Hotels’in yılbaşı programlarıyla eğlencenin tadına varacak. 4 gün boyunca müzik programları, happy hour’larla dolu Sway Hotels’te  yeni yıl kutlamasıyla misafirler yılbaşı coşkusunu doruklarda yaşayacak.

Sway’in yılbaşı programında yer alan meşaleli kayak gösterileri görsel bir şölen yaratırken harika canlı müziği ile Müjde Kızılkan ve muhteşem DJ performansı ile Tankut Karakurt, Sway Apréski partisi ile misafirlerin temposunu artırarak dolu dolu bir yılbaşı tatili yaşatacak.

AİLECE YILBAŞI EĞLENCESİ

Yılbaşı eğlencesinin tadını ailesiyle çıkarmak isteyenler için her yaş grubu için farklı etkinliklere yer veren Sway Hotels, çocuklu aileler için de en ideal otel. Çocuklar için uzman eğitmenlerle kayak eğitimi verilen otelde yine çocuklar için hazırlanmış 450 metrekarelik özel bir alan bulunuyor.

Ailece kar keyfi yapmak isteyenler ise Türkiye’de tek olan 1 Kilometre uzunluğundaki kızak pistinde karın tadını birlikte çıkarıyor.