YENİ YILA ZARAFET KATAN MODA DAVETİ

Konsept markaları ve seçkin tasarımcıları bir araya getiren ‘Mert Aslan Presents Celebrating New Year’ alışveriş etkinliği, Garanti Bankası’nın en prestijli kredi kartı Amerikan Express Card ve TAV Passport’un ana sponsorluğunda 19-20 Aralık 2018 tarihlerinde Raffles Hotel Istanbul Zorlu Center’da düzenlendi.

ARZU SABANCI

Katılımcıların ve ziyaretçilerin keyifli bir alışveriş deneyimi yaşadığı, moda camiasının yanı sıra, cemiyet ve sanat dünyasından ünlülerin de ilgi gösterdiği etkinliğe Arzu Sabancı, Aslışah Alkoçlar, Ezgi Apa, Sedef Orman, Berrin Okçu, Burcu Erçil, Dilek Türker, Berrin Zorlu, Güneş Mutlu Mavituncalılar, Meral Yazıcı, Beril Çatay, Yelda Cengiz, Zafer Kozanoğlu, Yonca Bagana, Aytül Ayke Fıratoğlu, Banu Bora Mumcu, Özlem Avcıoğlu, Zeynep Özyılmazel ve Gülben Ergen gibi isimler katıldı.

ASLIŞAH ALKOÇLAR

Moda ve akıllı alışverişin adresi ‘Mert Aslan Presents’in yılbaşı öncesi Türk markaları ve tasarımcılarını bir araya getirdiği etkinlikte moda tutkunları buluştu.

GÜLBEN ERGEN

Türkiye’nin seçilmiş markaları ile gerçekleşen ilk küratörlü alışveriş etkinliği ‘Mert Aslan Presents’in kreatif direktörü Mert Aslan “İlk günden beri amacımız Türk tasarımcıları ve yeni markaları meraklıları ile buluşturmak oldu. Dünyadaki “curated shopping” (Küratörlü Alışveriş) anlayışını Türkiye’de ilk uygulayan olarak bilinmek; seçilmiş markaları, seçkin konuklarla bir araya getirmek çok değerli. Bir sanatçının iyi bir koleksiyonere ürün satması gibi değerli olan, modaya yön veren insanların, seçtiğimiz markaların büyüme ve markalaşma sürecine katkı sağlamak için gelmesi, bizleri desteklemesi de işimize değer katıyor.” diyerek ‘Mert Aslan Presents’in modaya hizmet verdiğini sözlerine ekledi.

BİLLUR SAATÇİ

Modanın enlerinin katılımıyla düzenlenen stil sahibi alışveriş daveti, yılbaşı gecesi için de değer verdiklerinize önemli markalardan rafine hediye alternatifleri sundu.

BERRİN OKÇU