Yeni yıl şıklığı

Yeni yıla sayılı günler kala planlar yapılmaya başlandı. Kimileri evinde tombala oynayarak yeni yılı karşılamayı tercih ederken kimileri ise tercihini dışarı çıkmaktan yana kullanıyor. Geceyi dışarıda geçirmek isteyenlerin en büyük sorunlarından biri ise kuşkusuz “Ne giyeceğim ben?” oluyor. Sizde eğer aynı sorundan muzdarip iseniz yılbaşı kıyafetinizin tamamlayıcı parçalarından olacak ayakkabı, çanta ve aksesuar önerilerimize bir göz atmanızda fayda var.

Ezgi ORUÇ

 

Yılbaşı aksesuarı1

Bazen taşlı kolyelere, büyük yüzüklere gerek bile kalmayabilir. En göz alıcı aksesuarınız çanta olabilir. Aksesuar kullanmaktan  hoşlanmıyor iseniz  stilinizi gösterişli bir çantayla tamamlayabilirsiniz.

EZGİ2

Şüphesiz her stilin en büyük tamamlayıcısı hoş bir çift ayakkabıdır. Topukların boyu yükseldikçe katlanılan acı biraz daha artsa da kendimizi daha seksi hissettiğimiz bir gerçek. Yılbaşı gecesi rahatlığı bir kenara bırakıp yüksek topuklulara şans vermelisiniz!EZGİ3

Yeni yılı tüm ışıltısıyla karşılamak için mücevherlerin büyülü dünyasında bir yolculuğa ne dersiniz?  Yeni yıl stilinizi oluştururken zevkinize uygun bir aksesuar tercihi yaparak kombininizi tamamlayabilirsiniz.