yeni yıl hediye rehberi

Aralık ayının gelişiyle  koca bir yılı daha arkamızda bıraktığımızı görüyoruz. Geçen yılın hüznünü bir yana bırakırsak gelen yeni yılın heyecanı herkesi tatlı bir telaşa sokuyor. Yeni yıla girerken sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz birkaç hediye önerisine gelin beraber göz atalım.

Demet Varlı

SEVGİLİNİZ İÇİN :

En özel hediyeyi vermek isteyeceğiniz kişi sevgilinizdir.Onun ihtiyacı olacak şeyleri göz önüne alarak sizi her an anımsamasını sağlayacak hem kullanışlı hem de özel hediyeler seçmelisiniz.Uzun zamandır istediği veya ona yakışacağını düşündüğünüz parçalar vereceğiniz hediyeyi daha kıymetli kılar.
SEVGİLİ YAZILI

ERKEK

AİLENİZ İÇİN :

Anne ve babanız için hediye seçerken onların ilgi alanlarını ve zevklerini göz önüne alarak seçimler yapmalısınız. Zevkleri ve kullandıkları eşyaları göz önünde bulundurarak seçeceğiniz hediyeler onları mutlu edebilir. Sonuç olarak onlara sizden daha özel hediye verebilecek başka biri daha olamaz öyle değil mi?

İŞ ARKADAŞI

ANNE

İŞ ARKDAŞLARINIZ İÇİN :

İş yerinde yapılan yılbaşı çekilişleri çoğumuzun en çok stres yaşadığı hediye kısmıdır. İş yerinde görüştüğünüz çok da fazla tanımadığınız iş arkadaşlarınıza en risksiz hediyeleri seçmelisiniz. Ancak bunu yaparken seçtiğiniz hediyeyle kendi tarzınızı da yansıtmalısınız. Bu sayede iş yerinde zevkinizle akıllara kazınabilirsiniz.

mendil

 

Umarım yeni yıla girerken sevdikleriniz vereceğiniz özel hediyelerle herkesi mutlu eder ve yeni yıla mutlulukla dolu başlarsınız.Şimdiden hepinizin yeni yılı kutlu olsun.Koca bir sene bütün güzellikler her zaman sizinle olsun.