YENİ KAYAK DESTİNASYONUNUZ RADISSON BLU HOTEL, KAYSERİ

Radisson Blu Hotel Kayseri, dünya standartları üzerinde konforu ve hizmet kalitesi ile kayak severlere ev sahipliği yapıyor.

Kayak, snowboard, karlar üzerinde sucuk ekmek, at gezileri, ATV ve kar motorsikleti safarileri, sıcak hava balonu ile Kapadokya’da gün doğumunu karşılamak, tarih öncesi yerleşim yerlerinde dolaşmak ve gün batımında vahşi yılkı atı sürülerinin fotoğraflarını çekmek… Dünyada Kayseri ve çevresinin sunduğu bu olanakları sunabilen kayak destinasyonu sayısı oldukça azdır. Aynı şekilde Radisson Blu Hotel, Kayseri’nin tescil edilmiş, dünya standartlarının üzerinde hizmet ve konforunu da…

Kış sporları ve Kapadokya’nın tadını doya doya yaşamak istiyorsanız Kayseri şehir merkezinde bulunan 5 Yıldızlı Radisson Blu Hotel, Kayseri size tam aradığınız imkanları sunmaktadır. Kayak Paketi ile kayak keyfini doya doya yaşamanızı sağlayacak tüm ihtiyaçlarınızı, uygun fiyatlara temin edebilirken, Kapadokya paketi ile de UNESCO Dünya Mirası ve dünyanın göz bebeği Kapadokya’yı keşfedebilirsiniz.

Oda, kahvaltı, kendi VIP otobüslerimizle Erciyes Kayak Merkezi’ne (Tekir Kapı) gidiş dönüş transfer, sınırsız günlük ski pass ve KDV dahil kayak paketlerimize, isterseniz rehberli günü birlik Kapadokya turunu da uygun fiyatlarla ekleyerek bölgenin keyfini doya doya yaşayabilirsiniz.

Farklı kategorilerde 244 odaya sahip olan Radisson Blu Hotel, Kayseri geniş odaları ile (35 m²’den başlayan standart odalar) ailelerin konaklamasına son derece uygundur. Şehrin en muhteşem manzarasına sahip olan otel sunduğu son teknoloji imkanlar ile hem iş hem de tatil amaçlı seyahat eden tüm misafirlerimizin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Kayak sonrası keyfin adresi olan 1500 m²’lik City Club Spa’mız panaromik Erciyes manzaralı havuzu, Türk hamamı, saunası, buhar odası ve fitness alanı ile tüm misafirlerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır. Dileyen misafirlerimiz uygun fiyatlarla profesyonel masaj ve cilt bakımı seçeneklerimizden de yararlanabilirler.

Nefes kesici bir manzaraya sahip olan Roof Restaurant, Roof Lounge ve ısıtmalı terasımız misafirlerimize yerel ve uluslararası lezzetlerin en güzel örneklerini titizlikle sunması ile ünlüdür.

Radisson Blu Hotel, Kayseri ayrıca hem iş hem de tatili bir arada yaşamak isteyenler için de profesyonel çözümler sunmaktadır. Farklı boyutlarda 9 toplantı salonu (En büyüğü tiyatro düzeninde 990 kişi kapasiteli), ileri teknoloji ürünü ses, görüntü, kablosuz projeksiyon ve ışık sistemleri ile dışarıdan ekipman getirmeden en küçük toplantıdan konserlere kadar her tip organizasyona uygundur.

Tabii bu saydıklarımızın hepsi Radisson Blu Hotel, Kayseri’nin dünya devleri tarafından onaylanmış dünya standartlarının üzerindeki konfor ve hizmet kalitesi ile birlikte sunulmaktadır.