Vizesiz gidebileceğiniz 5 tatil önerisi

Yazın sıcaklarından çok bunaldınız ve hala tatil planı yapmadınız mı? Yurt içi planı yapmak istemiyorsanız ve farklı kültür ve coğrafyaları keşfetmek istiyorsanız size vize gerekmeksizin pasaportunuzla giriş yapabileceğiniz 5 önerimiz var.

Fiji Cumhuriyeti– Okyanusya’da bulunan 300 adadan oluşan ada ülkesi Fiji Cumhuriyeti tropik bir tatil isteyenler için çok uygun bir adres.

IMG_1954 - Kopya

Sırbistan – Tarihi ve coğrafyası kültürümüze çok yakın olan Sırbistan ile balkanların yeşiliyle iç içe bir tatil yapabilirsiniz. Mutfağı, misafirperver insanlarıyla çok uygun fiyata çok huzurlu bir tatil sizi bekliyor.

IMG_1952

Maldivler – Hint okyanusundaki 1130 mercan adasından oluşan adeta yeryüzü cenneti Maldivler tatil seçenekleriniz arasında iyi bir alternatif.

IMG_1951

Karadağ – Balkanların minik ama müthiş doğasıyla sizi huzura kavuşturacak olan Karadağ, doğa tatili arayanlar için en iyi alternatiflerden biri.

IMG_1950

Panama – Orta Amerika’da Büyük Okyanus ile Atlas Okyanusu’nu birbiriyle buluşturan müthiş kanalıyla ünlü Panama, kültürü ve mutfağıyla sizi Karayiplere hayran bırakabilir.

IMG_1955 - Kopya