Versace’den Güçlü Kadınlar ve Erkekler İçin  Cesur Tasarımlar

Versace’den Güçlü Kadınlar ve Erkekler İçin
Cesur Tasarımlar

Versace’nin cesur ve iddialı tasarıma sahip saatleri, güçlü duruşuyla kendinden emin olanlar için vazgeçilmez bir hale bürünüyor.

Versace’nin iddialı ve büyüleyici tasarıma sahip saatleri, iddialı stilini saatiyle vurgulamak isteyen kadın ve erkeklere hitap ediyor. İhtişamlı görüntüsüyle baş döndüren Versace, her detayı incelikle tasarlanmış modelleriyle farkını ortaya koyuyor. Tamamen İsviçre yapımı modellerde, markanın ikonik Medusa figürü de başroldeki yerini koruyor.

Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla sunulan Versace’nin altın tonlarını, metalik grinin eşsiz uyumuyla buluşturan Audrey V. modeli, tasarımın zenginliğine vurgu yapıyor. Kadranında Donatella Versace’nin bir moda ikonuna dönüşen köpeği Audrey’in yer aldığı saat adeta hipnotik bir etki yaratıyor.

Versace’nin erkekler için adeta şıklığın eşsiz bir tamamlayıcısı olması için tasarlanan V-Urban modeli ise asaletiyle göz alıyor. Kendinden emin erkeklere hitap eden V-Urban’ın metalik gri ve altın renkli bileziği, kadranında detaylarla son derece güçlü bir görüntü sergiliyor.

Versace’nin erkek ve kadın saat koleksiyonları Saat&Saat mağazalarında vewww.saatvesaat.com.tr adresinde satışa sunuluyor.