ULUDAĞ’DA YILBAŞI ÇOŞKUSU

Türkiye genelinde Yeni yıl kutlamaları geçmiş yıllara göre sakin ve sessiz geçmesi beklenirken,  Türkiye’nin zirve noktalarından biri olan kış turizimin gözde merkezi Uludağ’da hareketli ve eğlenceli geçti. Yağan bol kar ve uzun tatil otelcilerin yüzünü güldürürken bu yılbaşı ünlü simalar Uludağ’a ilgi gösterdiler. Uludağ’da dağın popüler otellerinden My Mountain Ağaoğlu, Grand Yazıcı ve Alkoçlar otel geçen yıl olduğu gibi bu yılda yılbaşında yüzde yüz doluluk oranına ulaştılar.

 

Alkoçlar Otel’in sahibi Ender Alkoçlar eşi Gülşah Hanım sezona hızlı girerken bu yıl otellerinin önündeki alanı teras cafeye çevirerek muhteşem manzarası ve taş fırını ile tatilcilerin gözde adresi oldu. Her yıl geleneksel olan bereketli bir yıl olsun dedikleri “Nar Patlatma” geleneğini sürdürerek saatler 24.00’ü gösterdiğinde Nar patlattılar.

Yazıcı Otelleri’nin sahibi Hayri Yazıcı’da yoğun kar yağışı nedeniyle pistleri bizzat kendi kontrol ederek gezdi. Kızı Bahar Yazıcı Şer eşi Ozan Şer ile birlikte Tutyeli’de bulunan Chale’ye gelerek Sess’de öğle yemeği yediler. Grand Yazıcı’da gece sahneye genç sanatçı Deha sahne aldı. Birbirinden hareketli ve eğlenceli parçaları ile tatilcileri gece boyunca çoşturup eğlendirdi.

Ağaoğlu Şirketler Grubu yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu sahibi olduğu My Mountain Ağaoğlu otelinde , eşi Semra Ağaoğlu, oğlu Alican ve yeğeni Onur Ağaoğlu ailece Uludağ’da yılbaşını geçiren isimler arasındaydı.  Ali Ağaoğlu oğlu Alican, yeğeni Onur ve Turim Müdürü Murat Türker  ailece güzel bir hafta sonu geçirmenin keyfini çıkarırken bol bol kar motoru keyfi yaptılar. My Mountain’de gece Şehnaz Sam sahne aldı.

Seba İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Nedim Keçeli yeni bir yıla yeni bir heyecanla girmenin mutluluğunu eşi Gamze Hanım ve dostalarıyla birlikte zirvede kutladı. Sahip oldukları Kaya Uludağ’da otelde yeni yıla giren Nedim Keçeli dostları Selman ve Müge Kızılaslan eşlik etti.

Eğlence sektörünün lokomotif markalarından Sess Bar her yıl olduğu bu gibi bu yılda Zirvede eğlenceye tüm hızılı devam ediyor. Sess barın başarılı işletmecisi Cemal Yarar her zamanki gibi işinin başında çalışırken eşi Şenay ve oğlu Mert’de eşlik ediyordu. Yoğun iş temposuna rağmen oğlu ile birlikte kayak yapan Cemal Yarar geceye hazırdı.

Uludağ’ın gözde tesislerinden Ağaoğlu’nun bünyesinde bulunan Mandıra’da genç işletmeci Aykut Gündüz eşi Esra Gündüz ile birlikte gündüz cafe gecede PM olarak müşterilerine hizmet vermeye başladılar.

Can Bonomo, Öykü Karayel

CAN BONOMO-ÖYKÜ KARAYEL

Geçtiğimiz yaz sezonunda oyuncu Öykü Karayel ve Can Bonomo çifti yılbaşı tatili için gözde kayak merkezlerinden Uludağ tercih etti.  Gün boyu kayak yapan çift dinlenmek için geldikleri Yazıcı chalet isimli mekanda görüntülendi. Bir süre mekanda outran Can Bonomo ve eşi Öykü Karayel kendilerini görüntüleyen gazetecilere poz verdikten sonra soruları yanıtsız bırakarak pist’te gözden kayboldu.

Alona-Tan-Teo-Ada Sağtürk

TAN-ALONA, ADA, TEO SAĞTÜRK

Ünlü Balet Tan Sağtürk eşi ve çocuklarıyla birlikte haftasonu tatili için Uludağı tercih eden isimler arasındaydı. Eşi Alona hanım ve çocukları Ada ve Teo kayak keyfi yaparken Sağtürk ailesini izlemekle yetindi. Başarılı Balet kayak yapmamasının nedenini mesleki açıdan sakıncalı bir durum olarak açıkladı. Haftasonu çocukları eğlendirmek için  Uludağ geldiğini söyleyen Sağtürk yeni yılı İstanbulda karşılayacaklarını söyledi.

Nedim-Gamze Keçeli

Şenay-Cemal Yarar

Ender-Gülşah Alkoçlar

Ozancan-Bahar-Ozan Şer

Murat-Olcay Doğan

Miray-Alican Ağaoğlu