TURKCELL PLATİNUM BOSPHORUS CUP’TA ÜNLÜ GEÇİDİ

İstanbul Boğazı’nın yelkenlilere açıldığı en büyük organizasyon Turkcell Platinum Bosphorus Cup, iş, sanat ve cemiyet dünyasından birçok önemli ismi bir araya getirdi. Boğaz’da düzenlenen Yarış İzleme Partisi’ne Özlem Kaymaz ve Tara Madelein De Vries, Demet Şener ve Aslı Hatemi, Vedat ve Esra İnceefe, Cansen ve Aden Kurt, Eda Taşpınar, Sitare Kalyoncuoğlu, Hande Acar, Gül Gölge ve Ali Saygı, Yelda ve Umut Güral ile Nejdet ve Emel Ayaydın gibi ünlü isimler katıldı.


 

Türkiye’nin uluslararası arenadaki en önemli ve uzun soluklu spor organizasyonlarından biri olan Turkcell Platinum Bosphorus Cup’ı yerinde izlemek için birçok ünlü soluğu Boğaz’da aldı. Turkcell Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün ve Org Sports kurucusu Orhan Gorbon’ın ev sahipliğindeki Yarış İzleme Parti’si cemiyet, sanat ve iş dünyasından birçok ünlü ismi bir araya getirdi. Aralarında Özlem Kaymaz ve Tara Madelein De Vries, Demet Şener ve Aslı Hatemi, Vedat ve Esra İnceefe, Cansen ve Aden Kurt, Eda Taşpınar, Sitare Kalyoncuoğlu, Hande Acar, Gül Gölge ve Ali Saygı, Yelda ve Umut Güral ile Nejdet ve Emel Ayaydın gibi birçok önemli isim yelkenlerin heyecanlı mücadelesini yerinde izledi.

Feriye Sarayı’nda düzenlenen partide, birbirinden ünlü davetliler Boğaz’ın eşsiz güzelliği eşliğinde bir yandan yelkenleri izlerken bir yandan da keyifli atmosferin tadını çıkardılar. Partide en çok ilgiyi, şampiyon ekibe verilecek ve ünlü tasarımcı Can Yalman tarafından tasarlanan 7 kg ağırlığındaki gümüş kupa gördü. Davetliler kupayla bol bol fotoğraf çektirdi.