TOLGA SEZGİN’DEN MİTTE’DE YENİ SEZON PARTİSİ

Cemiyet ve iş hayatının renkli isimlerinden Tolga Sezgin, 2 Ekim Salı akşamı Sami Savatlı’nın dokunuşlarıyla lüksü konforla buluşturan mimarisi ve tüm yenilikleriyle benzersiz bir dönüş yapan Mitte’de,  sevdiklerini özel bir partiyle ağırladı. Özge Ulusoy, Ezgi Mola, Ahu Yağtu, Saba Tümer, Asena Atalay, Burcu Erçil, Elif Boyner, Hakan Akkaya, Hakan Yıldırım, Elif Mısırlı, Özlem Avcıoğlu, Selhan Aloğlu, Didem Soydan gibi iş, sanat ve cemiyet hayatından seçkin isimlerin katıldığı davetin ev sahipliğini üstlenen Tolga Sezgin, gece boyunca yeni sezonu sevdikleriyle bir arada karşılamanın keyfini yaşadı.

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Tolga Sezgin, bu sezon tamamen değişen ekibi, Sami Savatlı’nın imzasıyla minimal şıklığın tüm cazibesini hissettiren dekorasyonu, mimarisi ve “Sade, doğal, ve lüks” konseptiyle dikkatleri çeken Mitte’de, 2 Ekim Salı akşamı sevdiklerine özel bir parti düzenledi.

 

Sosyal hayatın tanınmış isimlerinden Tolga Sezgin’in yeni sezonu keyifle karşılamak adına Karaköy’ün en hip mekanı olmak üzere kapılarını açan Mitte’deki partisine Özge Ulusoy, Ezgi Mola, Ahu Yağtu, Saba Tümer, Asena Atalay, Burcu Erçil, Elif Boyner, Hakan Akkaya, Hakan Yıldırım, Elif Mısırlı, Özlem Avcıoğlu, Serhan Aloğlu, Didem Soydan gibi birbirinden seçkin isimler katıldı.

 

Bu özel davetin ev sahipliğini üstlenen Tolga Sezgin, tüm misafirleriyle birebir ilgilenerek, gece boyunca her birini şık ambians eşliğinde ağırladı.