TIFFANY SONBAHAR KAMPANYASI “THERE’S ONLY ONE”

Tiffany & Co. 2017 sonbahar kampanyası “There’s Only One” ile özgünlüğün gücünü vurguluyor. Bu kampanyada Elle Fanning, Bolshoi Ballet, Zoe Kravitz, Janelle Monae, Cameron Russell, Annie Clark gibi birbirinden farklı 6 karakter; özgün stilleriyle, yaratıcı vizyonlarıyla ve güçlü karakterleriyle bir araya geliyor.

“There’s Only One” kampanyası ile Tiffany’nin 180 yıllık tarihi tekrardan hatırlatılarak, Tiffany mücevherleriyle ortaya çıkan özgün stiller yansıtılıyor.

Kampanyada yer alan isimlerden, Elle Fanning Tiffany Keys koleksiyonu ile kendi tarzını ifade etmiştir.Amerikalı süpermodel ve aktivist Cameron Russell, Tiffany T koleksiyonunun yeni modellerinden olan Tiffany T Two yüzükleri ve Elsa Peretti Diamonds By The Yard koleksiyonu ile stilini tamamlamıştır.Oyuncu, model ve şarkıcı olan Zoe Kravitz ise kendine özgün tarzını Tiffany’nin son koleksiyonu olan Tiffany HardWear ve Tiffany mirası olan Return to Tiffany koleksiyonu ile tamamlamıştır.

 

Tiffany T Square rings (from top) 18 karat rose gold, sterling silver, 18 karat yellow gold.

 

Tiffany T bracelets

 

Tiffany T smile pendants (from left) 18 karat yellow gold with diamonds, 18 karat white gold with diamonds and 18 karat rose gold with diamonds

Charles Lewis Tiffany tarafından 1886 yılında dünyaya tanıtılan, Tiffany® Setting nefes kesici parlaklığı, ışıltısı ve muhteşem güzelliği ile gerçek aşkın sembolüdür.6 tırnak montürün ilk kez dünyaya tanıtıldığı bu Tiffany patent’li model, pırlantayı en maximum parlaklık ve ışıltıda göstermektedir. 1886 ‘dan bu yana Tiffany pırlanta yüzüklerinin  içinde en çok tercih edilen ve beğenilen modeller arasındadır..

Tiffany Legacy® diamond ring in platinum

Tiffany Soleste 0.50 carat diamond ring in platinum

 

 

TIFFANY HARDWEAR

Tiffany & Co.  New York caddelerinienerjisinvgücünyansıtan Hardware Koleksiyonunu dünyaya tanıttı. David Sim’in fotoğraflarını çektiği kampanyanın 60 saniyelik reklam filmi, Super Bowl’da gösterildi.

 

Tiffany arşivlerindeki 1971 yılından unisex bir bilezikten ilhamını alan HardWear koleksiyonu, küpe,yüzük ve kolyeden oluşuyor. 18 karat altın ve değerli gümüş parçalarla, bu yeni koleksiyon tasarımın saflığının da simgesi olmuştur.

Koleksiyonun ana teması kendine güvenen, güzel ve akıllı ve orijinal olmasıyla fark yaratan kadınlardır. Oyuncu, sanatçı, model veya müzisyen; bu kadınlar orijinal ve kendi kurallarını kendileri belirliyor ve Lady Gaga bu özellikleri tam anlamıyla karakterize ediyor.

Tifon & Co. 180 yıldan fazla süredir, en şık kadınların kendilerinin güçlü bir ifadesi olarak tercih ettiği bir marka. Markanın temsilcilerinden Caroline Naggiar, bu kampanyanın Tiffany’nin güçlü mirasını ve modern stilini kutladığını söylüyor. Lady Gaga orijinalliği, yaratıcılığı ve cesaretiyle bu koleksiyonun ruhunu en iyi şekilde yansıtıyor.

Koleksiyonu Tiffany & Co. Zorlu Center mağazasında bulabilirsiniz.

TIFFANY-HARDWEAR-BAL_4278

 

TIFFANY-HARDWEAR-BEA_4183

 

TIFFANY-HARDWEAR-BEA_4185