TERRA PİZZA ile #beMANWEEKENDV5

18-20 Aralık tarihlerinden Erzurum Palandöken Sway Hotel’de beşincisini düzenlediğimiz beMAN Weekend’in renkli görüntülerini yeni yıla sayılı saatler kala paylaşmanın keyfi içindeyiz. Axe ana sponsorluğunda Lumberjack, Boyner, Terra Pizza, Safilo, Blackspade, Redbull, Efes, Arko ve Chupies Socks  firmalarının katılımıyla gerçekleşen etkinliğimiz ünlü isimleri bir araya getirdi. Yağmur Tanrısevsin, Batuhan Ekşi, Tuan Tunalı,  Yunus Günçe, Selin Günçe, Atakan Işıktutan, Melisa Döngel ve Ekin Mert Daymaz gibi birçok ünlü ile keyifli workshoplar ve etkinlikler gerçekleştirdik. Terra  Pizza’nın lezzetli ve eğlenceli pizza yapım deneyimiyle güne başladık!

İlk gün Terra Pizza’nın sponsorluğunda misafirlerimizle birlikte pizza teknikleri öğrendik. Ünlü  Aşçı Gabrielle Sponza ile birlikte gruplar halinde farklı malzemelerle pizzalar yaparken eğlenceli görüntüler ortaya çıktı. Biribirinden yaratıcı pizzalarla adeta bir maraton yaşandı.

Bu zorlu maratonda herkes elinden gelenin en iyisini yaptı. Her yarışmacı birer aşçı edasıyla detaylara önem verdi.

En iyi pizzalar seçildi ve kazananlar imzalı Galatasaray formaları kazandı. Ayrıca Galatasaray’ın gelecek maçında Vip alanda maç seyretme hakkı da kazandılar! Bu keyifli workshop ve hediyeler için çok teşekkür ederiz Terra Pizza! #gelberaberolsun