takip etmeniz gereken 10 moda blogu

Günümüzde moda blogları çok fazla okunur ve takip edilir oldu .Durum böyle olunca internetteki moda bloglarında büyük bir artış ve rekabet başladı.Blogları sayesinde hem yaşam tarzları hem de giyimleri ile hepimizin dikkatini çeken dünyaca ünlü bloggerlar modaya yön vermeye başladı.

Rana Yazar

İşte size web sitesinin trafiğine bakarak hazırladığımız top 10 moda blogu

1-Chiara Ferragni / theblondesalad.comimages_2014_Februarie_Chiara Ferragni - The Blonde Salad

2009 yılında açtığı bloğuyla bugün dünyanın en ünlü bloggerlarından biri olan Chiara sayısız marka ile çalışıyor. Ayrıca kendi adına bir ayakkabı markası ve diğer iki ünlü moda bloggerı ile birlikte bir aksesuar markası ortaklığıda bulunuyor.

5-Aimme Song/songofstyle.com

2-songofstyle

Diğer bloggerların aksine blog yazmak dışında full time bir işide olan Aimee aslında iç mimar. Los Angelas’ın sıcak ve hareketli yaşam tarzının da en dinamik  temsilcilerinden…

3- Jessica Stein/tuulavintage.com
3 tuula vintage

Gezi ve vintage tarz bloğu ile ünlenen Jessica Stein dünyanın farklı ülkelerine seyehat ediyor ve gittiği ülkelerde tarzını yaşatıyor.Gezdiği bir çok şehirde,kasabada stilinden ödün vermiyor.

4- Olivia Palermo/oliviapalermo.com
4-olivia

Her an önemli bir toplantıya katılabilecekmiş gibi yüksek topuklularla gezen,sosyetik yaşam tarzıyla dünyanın en çok taklit edilen kadınlarından biri olan Olivia Palermo kendine has stili ile dikkatleri üzerine çektiyor.

5- Mariano Divaio/mdvstyle.com

Jaiperdumaveste_Nabile-Quenum_StreetStyle_Anna-Ewers_Milan-Fashion-Week-Fall-Winter-2015_-3668

Kombinleriyle tanınmaya başlayan Mariano, italyan çekiciliği ile stilini birleştirince herkesin ilgi odağı oldu.Profesyonel kariyerinde hızlı bir şekilde ilerleyen ünlü markalarla çalışan bir model…

6-Negin Mirsalehi/neginmirsalehi.com
negin 6

İran asıllı olan blogger karakteristik tarzıyla ve dış görünüşüyle oldukça dikkat çekici ve başarılı.Stilini zarif,şık ve uç olarak tanımlıyor.

7- Adam Gallagher/iamgalla.com

adam-gallagher-nyfw-article.jpg 7

Lookbook’da yayınladığı kombinleriyle tanınmaya başlayan Adam,hem yakışıklı hem tarz olduğu için kısa sürede erkek modasında en başarılı lifestyle bloggerlarından biri oldu.

8-Miroslava Duma/www.buro247.com

Miroslava-Duma-Street-Style.jpg  8

Rusya’daki Harper’s Bazaar’da editör olarak moda dünyasında tanınmaya başladı.Aynı zamanda başka dergilerde çeşitli yayınlarda yapıyor.Stilinde değişik,büyük,gösterişli ve aşırı dikkat çeken aksesuarları kullanmaktan hiç çekinmiyor.

9- Kristina Bazan/kayture.com

Kristina-Bazan-PFW-SS-2015-Lucea-ROw.jpg 9

Genç yaşta adım attığı blogger dünyasında şimdiden zirveye doğru çıkan Kristina blogunda sergilediği kombinlerinin yanı sıra hazırladığı makyaj ve saç bakımı videolarıyla takipçi sayısını arttırmakta

10-Andy Torres/ stylescrapbook.com

Andy Torres

Andy Torres

Hayallerini gerçekleştirmek üzere çıktığı blog macerasında büyük başarıya ulaşan Andy,dünyanın önde gelen dergilerinde yer aldı.Aynı zamanda Chiara Ferragni ile geliştirdikleri bir aksesuar markasınada sahip.Son iki yıldır yaptığı çekimlerlede moda haftalarına hem ön sıradan hemde kulis arkasından katılmakta.